Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Krajem '21. su se hvalili skorim otvaranjem novih pogona vojne industrije u Trajalu.

 

novosti.rs/vesti/politika/1055156/siri-namenska-industrija-trajal-graditi-nove-pogone-proizvodnju-mina-raketnog-goriva-srbiji

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, 3opge said:

govna smo najgora. apsolutno nista osim jebenih eksplozivnih stvari i oruzja ne znamo da napravimo

pogresno glagolsko vreme

 

umeli smo... sad smo realno na nivou kablova i nekog tekstila, ovo ostalo malo malo pa zajebemo nesto

nacija u nestajanju!

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, makondo said:

Davno je izvođen taj eksperiment, sad ne bi mogao da prođe "review of ethical committee for research".

Al ovaj eksperiment je jedan od začetaka pozitivne psihologije (samo da se termin pozitivna psihologija ne razume kao termin life coach-eva, influencera, Hipstera i ostale menanžerije prodavaca magle).

Jbg, teško je sad to objasniti. Provedem nekad po pola sata baveći se objašnjavanjem. Ima i opštepoznati exp s malim Albertom, tu objašnjavanje jedan čas: Objašnjenje neetičnosti ekperimentalnog izazivanja fobije i mogućnosti kontrauslovljavanja, sistematizacija

 

Link to comment

ali govno vucevic koje pominje da je posao onog poginulog klinca eto pun rizika

 

mogao je da kaze i jebiga learn to code

  • +1 6
Link to comment
11 hours ago, Shan Jan said:

Mnoge stvari koje pomazu milionima ljudi danas su posledica neetickih eksperimenata. Meni je takodje zanimljiv onaj period u razvoju medicine kada su doktori radili uglavnom eksperimente sami na sebi, mnogi platili glavom, ne bi li dosli do neceg sto ce pomoci ljudskom rodu.

da, naročito u kozmetici. i lajka u kosmosu. što nisu odmah spakovali gagarina nego kuče. i što nije putin uskočio naglavce u bure nego je ubacio onog kera.

Link to comment
8 minutes ago, đorđe geprat said:

da, naročito u kozmetici. i lajka u kosmosu. što nisu odmah spakovali gagarina nego kuče. i što nije putin uskočio naglavce u bure nego je ubacio onog kera.

Gagarinov let su vlasti cekale da se do kraja zavrsi kako bi objavili svoj uspeh. Toliko su bili sigurni da nista nece poci po zlu. 

Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Gagarinov let su vlasti cekale da se do kraja zavrsi kako bi objavili svoj uspeh. Toliko su bili sigurni da nista nece poci po zlu. 

E, bez zle namere :), nemoj da pricas gluposti, obaska sto tvoja napomena nema ama bas nikakve veze sa odnosom prema eksperimentalnim zivotinjama...

Link to comment

Ја бих сваког ко једе биљке или животиње које нису претходно умрле природном смрћу - од болести или старости - тужио за убиство и на доживотну робију. 

 

Edited by Hamlet Strašni
  • +1 1
  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Secamo se svega samo je isuvise strasno i da se prica. Imas declassified CIA fajlove sa gomilom eksperimenata nad ljudima, ne preporucujem da se cita. Bukvalno je bilo gore nego sto su zamisljali u raznim horor filmovima.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

Ja se i dalje pitam zašto se niko ne seti ekperimentalnih ljudi beba dece

 

 

Pomenuh ja na prethodnoj strani neshto. Ovo shto Shan Jan pominje, ne zelim da chitam to, dosta mi je i ono koliko sam usput pokupila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...