Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

na forumu samo shto nismo pocheli. rl je otpisan po difoltu.

 

Ne znam, forum se smorio, za antivax diskusiju potrebna je ta neka 1 pasija koju trenutno ne ispoljavamo...

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, Mel said:

 

Ne znam, forum se smorio, za antivax diskusiju potrebna je ta neka 1 pasija koju trenutno ne ispoljavamo...

ne ispoljavamo mi nikakvu pasiju ni za nishta end aj tink ic bjutiful :D

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

ne ispoljavamo mi nikakvu pasiju ni za nishta end aj tink ic bjutiful :D

 

Apatija ftw. Htedoh neku i o tome ali... smorila sam se u pola rechenice.

  • +1 1
Link to comment

To sa vakcinama je lep pokazatelj da neke stvari ne treba ostaviti obicnom coveku na odlucivanje. 

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment

Ako se neko zapitao kakav uticaj ima 1000 t đubriva koje se izlilo u Dunav sa one barže, jutros sam videla na rts-u u kajronu, da je sve čisto i da je voda bolja i lepša i ukusnija nego što je bila pre izlivanja.

  • Wub 2
  • Tužno 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Ako se neko zapitao kakav uticaj ima 1000 t đubriva koje se izlilo u Dunav sa one barže, jutros sam videla na rts-u u kajronu, da je sve čisto i da je voda bolja i lepša i ukusnija nego što je bila pre izlivanja.

 

Kao sto saopstavaju i kvalitet vazduha u vremenskoj prognozi. Rekao bi covek parfimerija, ponekad malo neka cestica viska, ali procice to cas. 

  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, Arkadija said:

Ako se neko zapitao kakav uticaj ima 1000 t đubriva koje se izlilo u Dunav sa one barže, jutros sam videla na rts-u u kajronu, da je sve čisto i da je voda bolja i lepša i ukusnija nego što je bila pre izlivanja.

Dakle, najbolje nemati ništa sa vodm iz diunava, narednih par nedelja...

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Dakle, najbolje nemati ništa sa vodm iz diunava, narednih par nedelja...

 

Sa vodom iz Dunava nizvodno od Pančeva je bolje nemati ništa još od '99.

Edited by JozoMujica
  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

To sa vakcinama je lep pokazatelj da neke stvari ne treba ostaviti obicnom coveku na odlucivanje. 

 

Agree.

 

U RLu oko mene, svi su bar jednom bili bolesni ove jeseni, stalno kukanje na zdravlje, ali sezonsku antivirus vakcinu niko nije primio, svi su nešto protiv (nisam ni ja, ako mi je kad me mrzi da se isvcimam do doma zdravlja, ali bar ne kukam).

 

U bablu je OK,  žena je iz stadijuma nemoj kćerka da nam primi antikancer vakcinu (da sačekamo da se ustali period, da sačekamo da svašta nešto blabla), prešla u fazu da se to desi (vakcina).

 

Nekoliko puta sam čuo priču da su se kanceri povećali otkad je mamografija dostupnija (pre bilo manje). Onda ja pričam to kao anegdotu, reakcije slušaoca su skoro ko IQ test.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, gospa buba said:

jebemumater zna se kako funkcionishu vakcine, zna se shta je ideja zna se shta je princip necemo valjda to opet :rolleyes: :isuse:

A pa ne zna se, i još se hvali tim neznanjem, takoreći maše se ko zastavom.

Ja sam počeo da se povlačim iz tih "diskusija " kad krenu.

Ono na slavi pitam "Jel imate neku drugu sobu sa TV-om, ima utakmica..."

 

  • +1 3
Link to comment

Nemoguće da su di-te-per vakcine bile

bolje od pentaxima kojih se dobija 6 doza u prvih 7 godina. 

 

Inače, meni su familije prepolovljene posle ww2 od strane udbe i pertusisa. S ovim prvim mogu da se zajebavam, s drugim ne. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...