Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Paul Gompitz said:

Znam lika koji uziva u konobarisanju po svadbama i radi to vikendom pored redovnog posla. Pare nisu razlog.

Pa to mu dodje pomagacka profesija :D

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

41 minutes ago, vememah said:

 

Što bi rekao Petar Božović u Lepoti poroka: šta će ti oko, nećeš nišaniti.

 

Kakve su to radikalske nakaze majku im jebem

  • +1 7
Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Biti privatnik je potpuno druga prica. Tu se uglavnom radi mnogo vise ali su i vece zarade a i nekako, bar meni, manji stres u istim situacijama (mislim da je ovo prosto posledica toga da sa jedne strane niko nece da te otpusti a sa druge spreman si vise da zalegnes za nesto svoje). Mislim da prica o privatnicima koji malo rade i mlate pare ne stoji. Plus, naravno, mnogo si prepusteniji slucaju i sreci, manja je stabilnost. 

 

Privatnik ovde. U teoriji bih mogao da se organizujem tako da radim 3 dana nedeljno, uz manje, ali podnošljive prilive...u praksi to nisam uradio niti jednom za 9 godina privatnovanjatm jer sto drugih andraka ume da te zeza.

  • +1 1
Link to comment

A možda bi moglo  da se proveri i da li su sve pare koje dobija RFZO zaista potrebne RFZO-u?

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Stela said:

Ljude koji puno rade, a nisu primarno motivisani finansijskim momentom, delim u dve kategorije:

 

1. Oni koji mnogo vole svoj posao, da ne kazem da bi ga radili za dzabe (mislim da o njima Duda prica). Sam proces rada i stvaranja ih ispunjava, pre svega. 

 

2. Oni kojima nije toliko u fokusu sam opis posla (mada nije nebitan), nego licna satisfakcija kroz odredjene rezultate i ispunjenje ciljeva. Potvrda sopstvene vrednosti, sebe u velikoj meri vrednuju kroz poslovne rezultate i postignuca.

 

Ne pripadam nijednoj kategoriji :D, mada radim sasvim dovoljno, ne prekovremeno, osim kad je frka. Posao volim, zanimljiv mi je, ali volim i svoje slobodno vreme :).

Ja sam pripadao obema kategorijama, prva se izgubila na ovom poslu, druga sa godinama. Realno lepo je to kad te posao ispunjava al za to puno stvari treba da se poklope. Ja se nadam da cu biti deo blize tome u narednih 2-3 godine ako uspem da se uvaljam u arhitektonski tim.

  

1 hour ago, goofs said:

Privatnik ovde. U teoriji bih mogao da se organizujem tako da radim 3 dana nedeljno, uz manje, ali podnošljive prilive...u praksi to nisam uradio niti jednom za 9 godina privatnovanjatm jer sto drugih andraka ume da te zeza.

Ma radio sam i ja kao privatnik, super je to, adrenalin, pravis nesto svoje ali uvek ima sto ti kazes nekog mandraka, realno zivis svoj posao.

Link to comment

:riba:

 

image.png.ef3434004487aa9e7006d3ad4fc9d2e0.png

 

Ubrzo za njima, u KBC "Dragiša Mišović" šest sekundi nakon ponoći, rodila se devojčica, a deset sekundi kasnije i dečak.

Link to comment
6 minutes ago, Djuro said:

:riba:

 

image.png.ef3434004487aa9e7006d3ad4fc9d2e0.png

 

Ubrzo za njima, u KBC "Dragiša Mišović" šest sekundi nakon ponoći, rodila se devojčica, a deset sekundi kasnije i dečak.

 

Pitam se da li je u tim porodilistima brujalo kao da je rat ili imaju neku zvucnu izolaciju?
I stvarno postoji video snimak? :/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Quote

„Prljavi smo, a koža nam smrdi“: U SC „Čair“ radi sveže ofarban bazen, a kupačima koji su se ofarbali bojom dat je razređivač „da se očiste“

Pojedini kupači na zatvorenom bazenu u Sportskom centru „Čair“ u Nišu danas su bili ofarbani u plavu boju jer je bazen sveže ofarban, a nakon toga zaposleni su im dali razređivač „da se očiste“.

„Ofarbali smo noge i druge delove tela u plavo, a onda su nam rekli da je to zato što su skoro farbali bazen, pa se boja još nije stegla. Moje dete je plakalo jer se ofarbalo, a onda i zbog toga što ga je pekao razređivač za skidanje boje. Kupaća oprema mi je upropašćena jer je boja jaka i masna. Posle svega- smrdimo“, rekli su pojedini kupači za Danas.

Prema njihovim rečima, nakon toga im je u znak izvinjenja ponuđeno besplatno kupanje u određenom periodu.

Direktorka Sportskog centra „Čair“ Branka Aranđelović rekla je da od nas „prvi put čuje“ da su se neki kupači ofarbali a potom im dat razređivač da se očiste.

„Znam da je skoro nešto rađeno oko poda na bazenima, ali za ovo ne znam“, kazala je ona.

Upravnik bazena u SC „Čair“ Petar Petrović rekao je da je za vreme praznika „radjeno par poduhvata na rekreacionom bazenu kupalisnog kompleksa, a da je on u toku jučerašnjeg dana napunjen i krenuo sa radom“.

„Nismo imali nikakve primedbe u toku jučerašnjeg dana od kupača. Ne mozemo sa sigurnoscu da tvrdimo odakle se boja stvorila, ali je bazen istog trenutka zatvoren“, rekao je on za Danas.

Prema njegovim rečima, kupač kome se je desio problem je „od higijenicara na bazenu insistirao da dobije razređivac i krpu na sopstvenu odgovornost, iako mu je skrenuta pažnja da to ne bi trebalo da radi“.

Pojedini kupači sa kojima smo razgovarali, međutim, kategorički su negirali da su sami tražili razređivač, već su, kako su kazali, pitali zaposlene „šta sada da rade i kako da reše problem“, na šta im je kao rešenje ponuđeno to sredstvo.

Neke od njih je i čovek koga su im predstavili kao „upravnika“ odveo do recepcije gde im je dat razređivač, kazali su.

Oni su dodali da je razređivač dobilo više kupača koji su se ofarbali bojom iz bazena.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/prljavi-smo-a-koza-nam-smrdi-u-sc-cair-radi-sveze-ofarban-bazen-a-kupacima-koji-su-se-ofarbali-bojom-dat-je-razredjivac-da-se-ociste/

 

XpWwWlo.png

 

Wqt2DBL.jpeg

 

Edited by vememah
  • Tužno 3
Link to comment

Jel se neko beše žalio kako je vatromet u BG bio neizdrživ?

 

 

Panorama grada kad se kamera malo digne :gospode:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...