Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

surovo sam poželeo da ovaj skot koji ispaljuje vatromet u mom komšiluku pa mi se petko trese od straha a žena mi kaže da je videla ženu koja hita sa psom koje skiči i drži ga u naručju, ostane bez prstiju.

 

da sam ja neko™, prva stvar bi bila da se zabrani distribucija bilo kakve pirotehnike i drastično kažnjava svako korišćenje.

Edited by đorđe geprat
  • +1 7
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolja i pirotehnika od vatrenog oružja, bez da ti stajem na ranu... to nam je u krvi šta ćeš.

 

Ja sam voleo do marta 99'

Edited by mlatko
Link to comment
41 minutes ago, ToniAdams said:

za novu godinu želim da ortopedi imaju što više posla zbog teških telesnih samonanešenih bacanjem petardi povreda :heart:

I samoupucavanja, kolega, za one koje vole da slave uz vatreno oruzje.

  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, vememah said:

Nema više ubistava, sve su samoubistva pa makar samoubica imao krpu u ustima, vezane ruke i teg oko nogu, pa shodno tome nema više ni kriminalnih grupa.

 

 

Pa ok je rekao, ništa nije slagao. Ne postoje kriminalne grupe. Postoji samo jedna.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Bacila pogled par puta na po par minuta na doček Nove u Bg-u na trgu. Meni je ono za težak doom. 😞😞😞

Link to comment
21 minutes ago, pop-up said:

Bacila pogled par puta na po par minuta na doček Nove u Bg-u na trgu. Meni je ono za težak doom. 😞😞😞

 

Kod mene Nada Topčagić :s_w:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Pa šta hoćeš, ona je bila i na San Remu. 🤣🤣🤣

Kako beše ono? Ajmo ručice gore, nožice gore! 🤣🤣🤣

Link to comment
38 minutes ago, Mil@n said:

Kod mene Nada Topčagić :s_w:

Izvini, dušo, izvini :violina:

Edited by Valkyrie
Link to comment
31 minutes ago, pop-up said:

Pa šta hoćeš, ona je bila i na San Remu. 🤣🤣🤣

Kako beše ono? Ajmo ručice gore, nožice gore! 🤣🤣🤣

 

Kod mene je bilo, ajmo Milane gore, nazad u stan :D

  • Haha 1
Link to comment

Jel to ipak bio vatromet na Beogradu na vodi? Malo sam bacila pogled na koncert na Trgu republike, neka kurveštija je zavijala , a sva deca u publici su pevala, e onda su u ponoć prekinuli prenos i prikazivali jedno 4 minuta vatromet  oko kule.  Ja sam sa prozora videla samo neke odbljeske, ali po količini buke rekla bih da je bio pristojan vatromet tamo.  Zašto ovo pitam. jerbo sam onda prebacila tv na rts1, koji su recimo oko 00,05 prikazali atmosferru oko kule, a tamo mrak, kao da je običan radni dan. 

 

Inače, jedno 15 minuta posle ponoći, kod mene kao da je bilo iskrcavanje u Normandiji, toliko se pucalo i praštalo sa svih strana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...