Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, Блок_64 said:

Sve bi te roditelje pohapsio.Svakome kome je maloletno dete bilo na splavu iza ponoci,u aps odma.


Slazem se.
(Pre toga, granicu punoletstva pomeriti na 25g.)
 

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
12 hours ago, 3opge said:

ja bi sve te govnjive splavove potopio. ili jos bolje torpedirao

 

Jok more..ostavio takve kakve jesu..ali uveo obavezu da nakon 22h mogu da pustaju samo klasicnu muziku, citaju poeziju i odrzavaju knjizevne veceri na njima.

 

Sami bise zatvorili i potopili.

  • Tužno 1
Link to comment
4 hours ago, SNARC said:

 

Jok more..ostavio takve kakve jesu..ali uveo obavezu da nakon 22h mogu da pustaju samo klasicnu muziku, citaju poeziju i odrzavaju knjizevne veceri na njima.

 

Sami bise zatvorili i potopili.

I da momci piju pivo (bezalkoholno), cure limunadu.

  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Ortak koji radi u EDB (ne znam kako se to više zove) na poslovima tehničkih saglasnosti za priključenje već nedelju i više ide sporadično na posao javljaju mu "danas za sutra" da li da dolazi...

On uopšte nije iznenađen, kaže da je tamo po tom pitanju rasulo ihahaj godina...

Ja se sećam kad je bila korona bilo je razmišljanja da "radi od kuće" ali su uvideli sa skroz "bušni" i onda su ih maltretirali da dolaze "par-nepar" 😡

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ortak koji radi u EDB (ne znam kako se to više zove) na poslovima tehničkih saglasnosti za priključenje već nedelju i više ide sporadično na posao javljaju mu "danas za sutra" da li da dolazi...

On uopšte nije iznenađen, kaže da je tamo po tom pitanju rasulo ihahaj godina...

Ja se sećam kad je bila korona bilo je razmišljanja da "radi od kuće" ali su uvideli sa skroz "bušni" i onda su ih maltretirali da dolaze "par-nepar" 😡

 

Kako to misliš "maltretirali" ako radiš svaki drugi dan za punu platu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...