Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, copkillah said:

Ma to se apsolutno uklapa u onu rusku taktiku totalnog sluđivanja u vezi sa svim, da ni u jednom momentu nisi siguran šta se tačno dešava.

 

 

Evo ovde za nijansu detaljnije o tome:

 

 

  • Hvala 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bilo je dojava i za tržne centre i studentske domove

https://www.slobodnaevropa.org/a/srbija-bombe-dojave/31814578.html

 

Da li to radi ista ekipa, da li su ih u međuvremenu pohvatali pa sad ovo stvarno rade neki koji bi da pokradu izbore...ko zna. Znam samo da ću malo teže poverovati da policija ne može da pohvata klince koji se zezaju sa anonimnim mejl servisima.

 

edit: anonimnim mejl servisima

Edited by ragasto
Link to comment
4 minutes ago, ragasto said:

Da li to radi ista ekipa, da li su ih u međuvremenu pohvatali pa sad ovo stvarno rade neki koji bi da pokradu izbore...ko zna. Znam samo da ću malo teže poverovati da policija ne može da pohvata klince koji se zezaju sa

 

Ma ja mislim da ovo mahom rade klinci, nego prosto neće to da rešavaju pred izbore, za slučaj da zatreba.

Link to comment
37 minutes ago, radisa said:

Mislim da ima neka druga agenda...

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/vlada-srbije-mup-upoznao-premijerku-o-toku-istrage-o-dojavama-o-bombama-u-beogradskim-skolama/

 

Mislim da će Lazović, Đilas i Marinika biti ti koji šire paniku... :fantom:

 

 

ranije nisu shirili panike nego vidi sad pocheli :rolleyes:ciljna grupa koju ovo gadja, nju inache gadja i sve drugo njohovo, budalashtine i.lupetanja , to je fiksna njihova ekipa, ne vidim kako mogu da profitiraju od toga, eventualno da hapse ovo troje na dan izbora, pa ni to nisam sigurna shta bi tachno proizvelo :unsure:

 

ed. oni to nisu nikad ni hteli da reshavaju, maturu pre ribnikara su prosto ugasili shkolske mejlove i postavili policiju u shkolu. matura posle ribnikara med i mleko, niko bombu pomenuo, nikom palo na pamet. parametri sredine su bitno promenjeni, opasno je ovo shro rade.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, mlatko said:

Antiškolska revolucija je nastupila, plate nestašna deca po 100din i prebace paypalom u sivi web gde se nađe neko već da nešto dojavi i nestane. Kako npr. to sprečiti? Ako niko neće da preuzme rizik te ignoriše takve stvari ostaje cenzura interneta, ali može se koristiti i SMS i tako u krug, dok ima brojeva na svakoj trafici...

Postoje zemlje i to napredne i demokratske gde ne mozes uzeti broj telefona bez licne karte. Sve se moze kad se hoce...

 

Ja se samo nadam da se ova nagadjanja o prijavi bombi na biralickim mestima nece ostvariti. Ako to krene, stvarno ga nece biti moci skinuti na izborima.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Shan Jan said:

Postoje zemlje i to napredne i demokratske gde ne mozes uzeti broj telefona bez licne karte. Sve se moze kad se hoce...

 

Ja se samo nadam da se ova nagadjanja o prijavi bombi na biralickim mestima nece ostvariti. Ako to krene, stvarno ga nece biti moci skinuti na izborima.

njegovi evropski korisnici trljaju ruke :s_w:

Link to comment

Na Bljucu najavljuju Novi protokol koji ce vaziti u skolama i vrticima u slucaju dojave o bombi, a koji se vlada sprema da donese. Izmedju ostalog pisu i sledece  - "Razmatra se nekoliko mogućnosti na koje utiče i kakve su vremenske prilike kako deca ne bi bila napolju. Tako recimo, ukoliko dojava o podmetnutoj eksplozivnoj napravi bude prijavljena MUP-u, svi ostaju u svojim prostorijama dok ne dođu policijski službenici koji će izvršiti pregled."

 

Pa koga oni zajebavaju? Deca sede u skoli u kojoj je prijavljena bomba dok ne dodje MUP (sto u praksi traje izmedju pola sata i nekoliko sati), "da im ne bi bilo hladno"?! U prevodu, resili smo da vise ove dojave ne shvatamo ozbiljno, nastava ce se odvijati kao da se nista nije desilo, nothing to see here. Republika NeceValjda strikes again, jaca nego ikad. 

 

  • +1 4
Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Postoje zemlje i to napredne i demokratske gde ne mozes uzeti broj telefona bez licne karte. Sve se moze kad se hoce...

 

pa kako onda da rade dileri

Link to comment

Ali zašto? Šta dobijaju time?

 

samo će izazvati još veći bes naroda koji je direktno pogođen

Edited by Filozof manijak
Link to comment

mislim da svi menjaju strategiju. evo iz škole od dece danima ne stiže info, izgleda da ih samo izvedu na kratko i to je to.

ovde kod mene isto, vidim po kretanju da se proverava škola i nema zvaničnog infoa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...