Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

ако икако могу особине личности да се припишу генерацији, онда би овој приписао себичност, па десет места празних

 

ја, ја, ја ми не постоји

 

 

не мислим искључиво на ове са снимка, ал ми је послужило као илустрација

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

A ja baš nemam takav utisak, ako ćemo ozbiljno. Mislim da su pozitivni primeri brojniji, ali ovi negativni su glasniji, agresivno i senzacionalistički nametljivi. Ne pojmim sebičluk današnjih generacija kada se setim koliko je dece kroz svoj trud i umeća prikupilo novac za lečenje bolesnih drugova i drugarica.

Skoro je jedna mlada devojka zajedno sa Fakultetom društvenih nauka pomogla starijem pesniku, Radovanu Topreku iz Doboja, da rasproda svoje knjige na Sajmu. 

Nemojte generalizovati i biti preoštri prema mladima, šta vam je. : D

Edited by Klara
  • +1 4
Link to comment

Ja imam utisak da mladi prosto ne postoji strukture i drustvene norme koliko smo mi nego biraju neko svoj put. Pretpostavljam da je to posledica globalizovanog drustva i lakoce menjanja za koga i u kojoj zemlji radis.

 

@Milošica ajd daj nam malo insight u vas mlade.

Link to comment
20 minutes ago, Shan Jan said:

Ja imam utisak da mladi prosto ne postoji strukture i drustvene norme koliko smo mi nego biraju neko svoj put. 

 

Ko je u mladosti poštovao strukture i društvene norme, nije ni imao neku mladost.

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
On 1. 11. 2023. at 0:54, warp said:

 Neverovatna mi je samo jedna stvar...Da

li ste svesni da bukvalno svaka generacija kada dođe u srednjovečnity od antičke Grčke do danas ponavlja dve, tri iste rečenice o mladima (govna) danas ? 

 

 Svi bitni kreatori naše ili svetske propasti rođeni su između 1940te i 1980te, ovi mlađi baš treba da se potrude da ih nadmaše..

 

Jedino im ostaje da pritisnu the dugme sve ostalo smo mi i generacije naših roditelja zasrali...


Fala kurcu da se neko setio 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Shan Jan said:

Koliko ih bole q sto ih snimaju. Znaju da su zasticeni i da mogu da rade sta hoce. 

Pa oni sami sebe snimaju, ako dobro kontam...

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

Promotivni snimak...da ne kazem, promidzbeni program

Pa da, promocija, da se zna ko su likovi... Pola beograda reketiramo™...

 

Da li tužilaštvo ima dovoljno indicija da pokrene neku istragu, posle ovog snimka? :fantom:

Edited by radisa
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...