Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, Braća Strugacki said:

pa ti koji ih obrazuju su naša generacija, uslovno rečeno, a ne njihova

 

za sada nisu ništa bitno zasrali, za razliku od generacija koje su prisutne ovde

Ih, ima vremena, nemojmo trčati pred rudu

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

profesori u školi npr

 

u moje vreme je možda 20% profesora imalo autoritet, u školi koja je bila gistro džigi bau

 

skoro sam gledao neku glupost gde amički profesor kaže američkom učeniku - ako ne buddeš učio bićeš đubretar

 

znači biću bolje plaćen od tebe lol roflmao

 

tako da nisu mladi krivi za rušenje tih autoriteta

  • +1 3
Link to comment

Nemaju vaspitaci veze s tim: oni su postali deo sistema, legli na rudu, kamufliraju se, a i sistem ih kamuflira u inflaciju novih vaspitackih tehnologijatm, prividnim napretkom koji se manifestuje razmozavanjem raznoraznih empatija :isuse:, beskrajnim raspravama o nebitnom, jednom recju zamlacivanjem koje vodi ili je vec dovelo do ubivanja vaspitanja/obrazovanja i stancovanja individua koje su sve podloznije svakoj vrsti manipulacije...

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Braća Strugacki said:

 

u moje vreme je možda 20% profesora imalo autoritet, u školi koja je bila gistro džigi bau

 

skoro sam gledao neku glupost gde amički profesor kaže američkom učeniku - ako ne buddeš učio bićeš đubretar

 

znači biću bolje plaćen od tebe lol roflmao

 

tako da nisu mladi krivi za rušenje tih autoriteta

U moje vreme, druga polovina devedesetih, gimnazija, nismo smeli da zucnemo profesorima, a jedan šaljivdžija kojie je prenkovao razrednu je ekspresno izbačen iz škole. Mi smo još strahovali od nekih kazni i posledica

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

U moje vreme, druga polovina devedesetih, gimnazija, nismo smeli da zucnemo profesorima, a jedan šaljivdžija kojie je prenkovao razrednu je ekspresno izbačen iz škole. Mi smo još strahovali od nekih kazni i posledica

Prva polovina 90ih, moj drugar državni prvak iz fizike, izbačen iz gimnazije, jer je svašta rekao profesorici engleskog...

 

U mojoj generaciji, isto u prvoj polovini 90ih je izbačeno iz gimnazije 6-7 ljudi zbog falsifikovanja lekarskih opravdanja...

 

Mislim da se to sad više ne može desiti...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...