Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

U Srbiji su stariji ljudi by default "mrtvosani", kilavi... Mada ni mladi nisu nesto mnogo bolji - bar po mom iskustvu sa grupnih Les Mills programa tipa BodyCombat i BodyPump. (kad nam se ponekad prikljuci neko nabildovan iz teretane, pa krene samouvereno u startu, do pola treninga je vec mrtvosan i gleda u cudu okolo). 

Link to comment
29 minutes ago, đorđe geprat said:

ima nas raznih matorih.

mrtvosanih, onih onako i nas živahnih.

sve je unutar libanje.

 

Hteo si da napišeš lubanja, ali ti i libido na pameti pa je ispalo nešto između.

Sve u svemu, vitalan si.

Link to comment

Od svih s kojima sam ja radila, najbolji su ovi rođeni posle 2001. A trenutno najbolje razumevanje imam s 2006.godištem.

 

U mojim školama još niko nije šibnuo klupu s trećeg sprata kao 1-7 1993. u gimnaziji Sveti Sava, fin svet, rođen 1978.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Svemir Zeka said:

Od svih s kojima sam ja radila, najbolji su ovi rođeni posle 2001. A trenutno najbolje razumevanje imam s 2006.godištem.

 

U mojim školama još niko nije šibnuo klupu s trećeg sprata kao 1-7 1993. u gimnaziji Sveti Sava, fin svet, rođen 1978.

Zato što su pravljeni uz pesme Vlade Georgieva.

 

78. su pravljeni uz Dugme pa kad Bebek zakrešti žena ne zna dal se mužu desilo nešto ili je pesma.

 

Mada Bebek je još i dobar bio...

Edited by Milošica
  • Haha 3
Link to comment

Morala sam da vidim šta je koji k. Dogodine u Prizrenu.

Dakle...

 

Dogodine u Prizrenu: san o slobodi

Pljačke, ubistva, prebijanja Srba... Rušenje i paljenje pravoslavnih svetinja.... Pa kako ostati ravnodušan na toliku patnju, muku i tugu na našem raspetom Kosovu i Metohiji.

Jedan dečak zaspi slušajući poznatu pesmu Dogodine u Prizrenu i usni povratak srpske vojske na Kosovo i Metohiju. U njegovom snu srpski specijalci upadaju u Pećku Patrijaršiju i Dečane da bi sprečili njihovo uništenje dok ne stigne glavnina vojske. Naši osvajaju Gazimestan, Gračanicu i Prištinu i slikaju se pred praznom američkom bazom Bondstil. On jasno vidi suze radosnice kod dece i vojnika u oslobođenom Orahovcu, konačno oslobođenje svih naših svetinja i trijumfalan ulazak srpskih tenkova u carski Prizren. Uz ovako lep san o slobodi mladi čitaoci će imati priliku i da kroz kratke poučne priče, ali i očitavanjem QR kodova koji će ih odvesti do video- sadržaja, saznaju više o stradanju Srba na Kosovu i Metohiji, kosovsko- Metohijskim svetinjama i pesmama posvećenih Kosovu. 

 

Lebe mekani.

 

edit:

1400 rsd. za ovo sranje?!

nba playoffs what GIF by NBA

 

 

Edited by Patty Lee
  • Wub 1
  • Haha 6
  • Hvala 2
Link to comment
22 minutes ago, Svemir Zeka said:

Od svih s kojima sam ja radila, najbolji su ovi rođeni posle 2001. A trenutno najbolje razumevanje imam s 2006.godištem.

 

U mojim školama još niko nije šibnuo klupu s trećeg sprata kao 1-7 1993. u gimnaziji Sveti Sava, fin svet, rođen 1978.

Baš me zanima kako bi se ponašala današnja zlatna deca da su proživljavala devedesete kao mi ...

 

esid: npr slučaj Ribnikar te u startu demantuje.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Patty Lee said:

Morala sam da vidim šta je koji k. Dogodine u Prizrenu.

Dakle...

 

Dogodine u Prizrenu: san o slobodi

Pljačke, ubistva, prebijanja Srba... Rušenje i paljenje pravoslavnih svetinja.... Pa kako ostati ravnodušan na toliku patnju, muku i tugu na našem raspetom Kosovu i Metohiji.

Jedan dečak zaspi slušajući poznatu pesmu Dogodine u Prizrenu i usni povratak srpske vojske na Kosovo i Metohiju. U njegovom snu srpski specijalci upadaju u Pećku Patrijaršiju i Dečane da bi sprečili njihovo uništenje dok ne stigne glavnina vojske. Naši osvajaju Gazimestan, Gračanicu i Prištinu i slikaju se pred praznom američkom bazom Bondstil. On jasno vidi suze radosnice kod dece i vojnika u oslobođenom Orahovcu, konačno oslobođenje svih naših svetinja i trijumfalan ulazak srpskih tenkova u carski Prizren. Uz ovako lep san o slobodi mladi čitaoci će imati priliku i da kroz kratke poučne priče, ali i očitavanjem QR kodova koji će ih odvesti do video- sadržaja, saznaju više o stradanju Srba na Kosovu i Metohiji, kosovsko- Metohijskim svetinjama i pesmama posvećenih Kosovu. 

 

Lebe mekani.

 

 

dogodine u jerusalimu

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...