Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

Pošteno.

 

Đinđić. Demokratska.

Sorry, nisam ovo čuo/čitao sto godina, samo mi došlo.

 

 

 

 

 

 

Ovo što je @namenski ispričao je svakodnevnica, stvarno ne želim da budem mračnjak ali ne znam kako se to ispravlja. tj. meni tu fali policije na ulicama, kao oni indijski panduri sa štapovima što samo šamaraju i biju, jbg. čini mi se da su represivne metode jedine koje bi dale rezultate, pa bi se za sto godina urezalo u glave.

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Vapad said:

 

Đinđić. Demokratska.

Sorry, nisam ovo čuo/čitao sto godina, samo mi došlo.

 

 

 

 

 

 

Ovo što je @namenski ispričao je svakodnevnica, stvarno ne želim da budem mračnjak ali ne znam kako se to ispravlja. tj. meni tu fali policije na ulicama, kao oni indijski panduri sa štapovima što samo šamaraju i biju, jbg. čini mi se da su represivne metode jedine koje bi dale rezultate, pa bi se za sto godina urezalo u glave.

sad smatramo da su bili mnogo strogi kad su to urezivali posle drugog ratabi dalje redom, kulturu i ponashanje, al gle chuda, i to se ispravi na kraju i dodje na svoje, takav smo narod, to volimo :rolleyes:

 

ono, izlazish iz busa, iz radnje, odnegde, ne mozesh da izadjesh, nagrnuli biju da udju.

 

i shta kazete, spichio zenu, pa se vratio da dovrshi i dete? i ima objashnjenje koje njemu zvuchi razumno i moze da ga izgovori? :isuse:

Edited by gospa buba
  • +1 3
Link to comment

nista to ne cudi. zla govna u normalnom sistemu makar donekle sublimiraju i prilagode se, a kad nema naznaka sistema, emaniraju zlu govnost bez ogranicenja.

 

tako je u i na poslu, na ulici, svuda.

 

a i pristojni ljudi reaguju na podsticaje i nerijetko postaju ovi iz prvog pasusa.

socijalna bica.

 

to govoreci o opstoj situaciji. onaj ko bi udario zenu i bebu je monstrum, u i van sistema.

Edited by morgana
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Iz kuce izlazim uglavnom posle 22h , da protrcim, kad nema puno ljudi.

Do prodavnice, kad i kolko moram. Tv ne gledam. Radim od kuce. U bus retko, kad idem kolima kao suvozac obicno kocim sa obe noge, strecam se i drzim bar jednom rukom. Cesto imam zelju da nekom skacem po lobanji. U bukvalnom smislu. Za druzenje sam nesposobna. Bromazepam stalno imam pri ruci. Eto do cega su me doveli i dokle sam stigla. A bila sam jedna, skroz dobra osoba.

  • +1 2
  • Wub 2
  • Tužno 5
Link to comment

Ne treba biti dobra osoba, treba ljudima skakati po lobanji kad je to moguce a opravdano. Evo ova klinka iz Indjije sto smo se vidjali nekad davno se sa muzem u maju vratila iz Njemacke sa troipogodisnjeg arbajta ali se razvodi ipak posle x godina braka, kaze da je covek posle par godina gde je bio normalan sad psihicki oboleo i proganja je pa ona trazi kucu i posao u drugom mestu, prakticno bezi od problema. Ja sam se ponudio da dodjem da pricam s likom i intervenisem ako treba jer mi je jako draga ali nece, kaze hoce da se skloni i da ce se on valjda kao smoriti vremenom. Znaci nece da isprica ni roditeljima sve, ni da obavesti policiju, bukvalno nikakav otpor nego kao potuci ce se ona s njim ako postane agresivniji... Po meni, takvim likovima treba prvo jedno fino stavljanje do znanja da to tako ne prolazi a onda eventualno i pomenuto skakanje po lobanji ili cemu vec. 

 

Mnogi ljudi su bolesna govna. 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

Znaci nece da isprica ni roditeljima sve, ni da obavesti policiju, bukvalno nikakav otpor nego kao potuci ce se ona s njim ako postane agresivniji... Po meni, takvim likovima treba prvo jedno fino stavljanje do znanja da to tako ne prolazi a onda eventualno i pomenuto skakanje po lobanji ili cemu vec. 

 

Mnogi ljudi su bolesna govna. 

 

Losha taktika u svakom sluchaju. Ovo tvoje moze da pomogne, al moze i da odmogne. Zajebano u svakom sluchaju.

  • +1 2
Link to comment

Imao sam par slucajeva gde sam licno bio upetljan, pritom jedan degenerik kamatas mafijas od 150 kila, prava ona teleca glava gadna poremecena. Preko telefona je imao neke polupretece recenice a uzivo se distancirao na par metara i prdeo nesto ali bez naglih pokreta. A ja nisam Majk Tajson, da se razumemo, nego su to prosto ljudi pizde. Ovaj iz posta gore ima jedno 160cm, dakle neki kompleksi ga jebu opasno. 

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ne treba biti dobra osoba, treba ljudima skakati po lobanji kad je to moguce a opravdano. Evo ova klinka iz Indjije sto smo se vidjali nekad davno se sa muzem u maju vratila iz Njemacke sa troipogodisnjeg arbajta ali se razvodi ipak posle x godina braka, kaze da je covek posle par godina gde je bio normalan sad psihicki oboleo i proganja je pa ona trazi kucu i posao u drugom mestu, prakticno bezi od problema. Ja sam se ponudio da dodjem da pricam s likom i intervenisem ako treba jer mi je jako draga ali nece, kaze hoce da se skloni i da ce se on valjda kao smoriti vremenom. Znaci nece da isprica ni roditeljima sve, ni da obavesti policiju, bukvalno nikakav otpor nego kao potuci ce se ona s njim ako postane agresivniji... Po meni, takvim likovima treba prvo jedno fino stavljanje do znanja da to tako ne prolazi a onda eventualno i pomenuto skakanje po lobanji ili cemu vec. 

 

Mnogi ljudi su bolesna govna. 

 

 

Plemenito je što želiš da pomogneš, ali moj savet je da se ne mešaš, pogotovo što ne znaš celu priču i sve detalje, ljudi su često u vrlo kompleksnim, a bolesnim medjuzavisnim odnosima.

 

 

Verovatno sam već pričao, tako smo svojevremeno drugar i ja prisustvali veoma neprijatnoj sceni, ovaj moj nije mogao da izdrži pa je reagovao, a žrtva mu se zahvalila tako što ga je izvredjala i izderala sa na njega,  a ako se dobro sećam, čak je par puta zamahnula pesnicom...

  • +1 2
Link to comment
On 19. 10. 2023. at 15:20, Jeremija said:

 

 

Plemenito je što želiš da pomogneš, ali moj savet je da se ne mešaš, pogotovo što ne znaš celu priču i sve detalje, ljudi su često u vrlo kompleksnim, a bolesnim medjuzavisnim odnosima.

 

 

Verovatno sam već pričao, tako smo svojevremeno drugar i ja prisustvali veoma neprijatnoj sceni, ovaj moj nije mogao da izdrži pa je reagovao, a žrtva mu se zahvalila tako što ga je izvredjala i izderala sa na njega,  a ako se dobro sećam, čak je par puta zamahnula pesnicom...

 

Sve si u pravu ali ovo je jedna od najboljih osoba na svetu, neko ko je stalno nasmejan i veseo i nema trunke zlobe u sebi, provereno. Prosto se taj njen promenio s godinama, ona kaze da je verovatno sakrivao komplekse par godina dok nisu otisli na par godina u Nemacku i tu se pokazalo kakav je. Jeste malo glupo sto je nizi od mene 30cm i mladji, doduse samo pet godina, ali rado bi takve mlatio recimo u samoodbrani ili tako nesto. Jednostavno ima losih ljudi koje treba tuci kad ne postoji drugi nacin. 

  • +1 1
Link to comment

danas u mom komsiluku solidan obracun, tri ranjena, u sred bela dana, na 20m od skole i dva vrtica, bas izmedju dve smene kada sve vrvi od dece i roditelja. nista ovo ne valja.

  • Tužno 5
Link to comment
On 18.10.2023. at 20:50, slepa živana said:

krenula sam na topik sns da kačim ovo kao tok predizborne kampanje, pa onda reko, ovo ipak mi paranoici vidimo kao zakuvavanje u neonacističkoj srbiji

 

pesma spot "đilas šolak i par idiota" https://direktno.rs/upload//media/2023/9/17/14/10/300/874702/WhatsApp_Video_2023-10-17_at_13.51.13.mp4

 

 

F8vOqXLW0AAUs3v?format=jpg&name=large

 

Video sam ovaj plakat neki dan i jos ne mogu da verujem

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...