Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, radisa said:

Ono kad znam da treba da napisem nesto, ali je toliko stašno, i u isto vreme bizarno, da ne znam sta bih napisao...

 

Ljudi postaju sve ludji....

 

Samo kad je dete proshlo ok. Beba choveche, mogla je ispasti iz tih kolica pa nadalje :ph34r:

Link to comment
21 minutes ago, radisa said:

Ono kad znam da treba da napisem nesto, ali je toliko stašno, i u isto vreme bizarno, da ne znam sta bih napisao...

 

Ljudi postaju sve ludji....

 

 

Nije to ludilo, nego pokvarenost lako izlazi na površinu kad zna da neće biti adekvatno kažjnena.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

to, poslat je signal i neprekidno se emituje, radi shta hocesh i nece ti se desiti nishta, drzava ne postoji, mogu svi mozesh i ti. od bacanja djubreta do ubijanja ljudi, sve prolazi.

 

kako nije muzjachina sachekala tog s kim ima problem, nego mehanizacijom na zene i djecu :dry:

 

 

Nije valjda lud da krene u akciju u kojoj može i sam loše da prodje? 

 

 

Postoji jedno, skoro nepisano pravilo - uvek se bira slabija žrtva...

 

Link to comment

Scena #1: ulica Francuska u sred podne, pesacki prelaz bez semafora, u grupi koja uredno prelazi ulicu stariji drzeci covek, ipak malo zaostaje, iz dzipatm koji nailazi za njima kroz otvoren prozor krestav urlik jebem ti mrtvo dete da ti jebem...

 

Scena #2, u razmaku od 20-ak minuta: autobus GSP u nedvosmislenom, k'o suza cistom pravu prvenstva, ofucani punto se zamalo zakucava u njega okusavajuci da se ubaci, iz njega izlece циповчина od skoro 2 metra, urla na vozaca autobusa, na kraju ga pljune.

Jedan od posmatraca: autobus je imao prednost, sta se deres na coveka...

Pa sta ako je imao prednost!!! i pobednicko vracanje u auto...

 

  • Haha 1
  • Tužno 4
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

pa nije mnogo zabavno, ja recimo imam beskrajno razumevanje za narod, malo levicharim malo anarhishem, resto sam dushevna zena, ali registrujem i kod sebe jedno izvesno skracenje fitilja kad je u pitanju kontakt i komunikacija sa narodima koji idu okolo i tako sebi random ispunjavaju zelje i potrebe kako im se cefne, bez svesti o okolini i drugima. 

Pošteno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...