Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

Ovom će tatica u zatvoru izdejstvovati bolji tretman no Šarić što ima.

Овај што је на истој оптужници?

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim, video sam i ja, ali mi je nepojamno da se za maloletnog Kostu tražu neki modus kako bi se doživotno zadržao u ustanovi zatvorenog tipa, ili da zatvore oca mu,  a za ovog (ne znam koji izraz da upotrebim a da budem pristojan) će lagano proći optužnica i dobiće  manje od 20 godina, mogu se opkladiti. I eto njega za deceniju napolju. 

Pri čemu je Blažić mnogo veći psihopata i opasnost po društvo nego KK

  • +1 2
Link to comment

(Iz lajka izuzimam poslednju rečenicu jer imam utisak da su obojica podjednaka pretnja po društvo i da će to doživotno ostati.)

 

@vememah da li tvoj svevideći search zna na kom fakultetu je Maja Gojković… nešto? :unsure:

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Mislim, video sam i ja, ali mi je nepojamno da se za maloletnog Kostu tražu neki modus kako bi se doživotno zadržao u ustanovi zatvorenog tipa, ili da zatvore oca mu,  a za ovog (ne znam koji izraz da upotrebim a da budem pristojan) će lagano proći optužnica i dobiće  manje od 20 godina, mogu se opkladiti. I eto njega za deceniju napolju. 

Pri čemu je Blažić mnogo veći psihopata i opasnost po društvo nego KK

Неће добити мање од 20, одакле ти та идеја. 

Link to comment

Imam osnovanu sumnju da će tatica da povuče KOS veze i vezice da mu potomak što lakše prođe.

Što se i vidi po medijskoj pokrivenosti ovog slučaja u odnosu na onaj iz Ribnikara.

Daj Bobe da grešim.

Link to comment
43 minutes ago, Filozof manijak said:

Imam osnovanu sumnju da će tatica da povuče KOS veze i vezice da mu potomak što lakše prođe.

Što se i vidi po medijskoj pokrivenosti ovog slučaja u odnosu na onaj iz Ribnikara.

Daj Bobe da grešim.

Татица је исто оптужен. Мислим све је могуће, али не видим ко би се усудио да му не да заслужених 20 година и какве би везе ту биле потребне и ко би хтео да их вуче. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Za sta je cale optuzen?

Држање оружја и изазивање опште опасности.

  • Hvala 1
Link to comment

Pravio baja arsenal.

 

Quote

Njegovom ocu, R. B. se stavlja na teret da je izvršio krivična dela – nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i stavljanje u promet oružja i ekspolizivnih materija u sticaju sa krivičnim delom – Teško delo protiv opšte sigurnosti.

Istragom je utvrđeno da je okrivljeni R. B. u kući u kojoj je živeo, neovlašćeno držao veću količinu vatrenog oružja, municije i eksplozivnih materija i da to jedan pištolj, jedan revolver, 241 komada metaka različitog kalibra, crni barut u količini od ukupno 854.38 grama, kao i različite delove za oružje.

Pored ovog, istom se stavlja na teret da je neovlašćeno nabavio veću količinu vatrenog oružja, municije i eksplozivnih sredstava, između ostalog i automatsku pušku sa mahanički uklonjenim fabričkim brojem proizvođača `Zastava`, model M70 AB2, pištolj marke `tokarev` TT-33, kao i municiju za navedeno vatreno oružje, jednu ručnu bombu M52, jednu ručnu bombu M75 i jednu kumulativnu ručnu bombu M79, a potom je istu nakon kupovine kuće koja se nalazi u Šepšinu, tamo preneo i držao neobezbeđene na tavanu kuće, omugućivši tako svom sinu okrivljenom U. B, kome je navedenu kuću dao na korišćenje, da dođe u posed ovog naoružanja i da ga koristi vežbajući pucanje iz označene automatske puške i pištolja u podrumu kuće i džak peska, a koju automatsku pušku, pištolj i municiju je potom koristio 4. maja tokom masakra.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/sta-pise-u-optuznici-za-masovna-ubistva-u-mladenovcu/

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Mislim, video sam i ja, ali mi je nepojamno da se za maloletnog Kostu tražu neki modus kako bi se doživotno zadržao u ustanovi zatvorenog tipa, ili da zatvore oca mu,  a za ovog (ne znam koji izraz da upotrebim a da budem pristojan) će lagano proći optužnica i dobiće  manje od 20 godina, mogu se opkladiti. I eto njega za deceniju napolju. 

Pri čemu je Blažić mnogo veći psihopata i opasnost po društvo nego KK

Kako meriš ko je veći psihopata?

  • +1 1
Link to comment

:cry:

 

Quote
Čovek na autokomandi namerno udario ženu automobilom, potom se vratio i udario u kolica sa detetom. Navodno je imao problem sa njenim mužem. Žena je hitno odvezena na VMA zbog povrede noge. Beba je dobro jer je bila vezana u kolicima."
 
 

 

Edited by Arkadija
  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...