Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Ratamahatta said:

Najbolje je biti astrolog, napises godisnji horoskop gde ce svakog od 12 znakova nesto usrati dogodine 

Slabo opstanu danas takvi astrolozi.

  • Haha 3
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, gospa buba said:

mislim, nije da ima milion meteorologa ili zemljotrezdzija, ni ne treba da ih bude, taman ko je spreman da uchi, niko nije. za prostu reprodukciju struke dovoljno. ali koga briga i za to. ubice oni i matematiku i fiziku.

Ostace samo bizmis i ajti.

Nece biti ni majstora ni obicnih sljakera, samo ovo gore.

 

Link to comment
21 hours ago, Ted said:

 

bolje ti je da budeš meteorolog

 

 

U jednom periodu tokom osnovne škole želja mi je bila da postanem meteorolog. Ozbiljno sam štrebao fiziku i matematiku, razmisljao o PMF-u u bgdu.

A onde me u srednjoj rukomet uzeo pod svoje i tako je propala moja karijera Borisa Koljčickog :sad:

Link to comment

Plaše narod tom seizmologijom a mnogo više ljudi umre od sezonskog gripa nego od zemljotresa.

Izmišljaju propise za gradnju, zato kvadrat i košta 3500 eura!!

Pre se znalo, da sedonese propis trebalo 10 godina testiranja a sad preko noći. Slobodno pošaljite žene u Tursku ili Maroko, to su sve neki bezvezni zemljotresi sa fejsbuka.

  • +1 3
Link to comment
49 minutes ago, Filozof manijak said:

U jednom periodu tokom osnovne škole želja mi je bila da postanem meteorolog. Ozbiljno sam štrebao fiziku i matematiku, razmisljao o PMF-u u bgdu.

A onda me u srednjoj rukomet devojke i Partizan uzeli pod svoje i tako sam postao manijak je propala moja karijera Borisa Koljčickog :sad:

 

  • Tužno 1
Link to comment

Ajmo još malo Doom-a:

 

Quote

ZAŠTO BLAŽIĆU PRETI SAMO 20 GODINA ROBIJE? 

Više javno tužilaštvo u Smederevu podiglo je danas u 10 sati optužnicu protiv Uroša Blažića zbog sumnje da je 4. maja u selima Malo Orašje i Dubona ubio 9, a ranio 12 osoba. Optužnicom Blažiću se na teret stavlja teško ubistvo za koje je, zaprećena kazna zatvora 20 godina.

Uroš Blažić u vreme izvršenja zločina nije napunio 21 godinu i bio je mlađi punoletnik, zbog čega shodno odredbama Krivičnog zakonika njemu nije moguće izreći kaznu doživotnog zatvora, već kao maksimalnu kaznu, kaznu zatvora u trajanju od 20 godina. Tužilaštvo je predložilo sudu ovu kaznu

Zašto je to tako objašnjava za "Blic" advokat Radomir Munižaba.

- S obzirom da lice u vreme izvršenja nije imao navršenu 21 godinu njemu se ne može izreći veća kazna zatvora od 20 godina. To je zakonski maksimum za lica koja nisu imala 21 godinu u vreme izvršenja krivičnog dela - kaže on.

Blažiću se optužnicom stavlja na teret da je izvršio teško ubistvo, kao i nedozvoljena proizvodnja, držanje i promet oružja i eksplozivnih materija, otmica, kao i neovlašeno korišćenje tuđeg vozila.

 Vest na Blicu

 

Molim naše pravnike, ako mogu da razjasne koliko je tačno ovo što navodi Blic?

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ajmo još malo Doom-a:

 

 Vest na Blicu

 

Molim naše pravnike, ako mogu da razjasne koliko je tačno ovo što navodi Blic?

тачно је. и то је речено у јавности још у мају

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, đorđe geprat said:

biće mu dosta i tih 20.  mlado meso u zatvoru.

Ovom će tatica u zatvoru izdejstvovati bolji tretman no Šarić što ima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...