Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, slepa živana said:

malo su popili, momci

 

ovo je izabrala većina. možda ne sasvim svesno... ali tako je kako je.

 

13 godina deca

Spoiler

po makedonskim portalima citam da ga je zaklao ... to bilo u niskoj banji

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, slepa živana said:

malo su popili, momci

 

ovo je izabrala većina. možda ne sasvim svesno... ali tako je kako je.

razvodnjavas.

 

deca su odlepila od kojecega, najmanje zbog vucica. da nije tako, mi bismo se isto tako klali po ulicama u slobino nevreme. 

Link to comment
2 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

razvodnjavas.

 

deca su odlepila od kojecega, najmanje zbog vucica. da nije tako, mi bismo se isto tako klali po ulicama u slobino nevreme. 

90ih su se ubijali malo stariji, dokaz da nove generacije brže stasavaju... :fantom:

Link to comment
20 minutes ago, radisa said:

90ih su se ubijali malo stariji, dokaz da nove generacije brže stasavaju... :fantom:

bilo je i tada ubadanja nozevima, kod mene u os konkretno, lik jedva preziveo. 

Link to comment

ne znam ima li ko iz šapca ovde a da se seća, sredinom osamdesetih ispre O.Š. janko veselinović jedan osmak je nožem izbo drugog, skandal, tuga, vodili nas sve na sahranu iz škole, priča koje se sećam je da se desilo slučajno, nož skakavac, igrali se, drugarski, no nož je bio jak i ubo ga je tačno u srce, iskrvario brzo i umro.

(sad mi to zvuči nemoguće da se desi na taj način, ali znam da nož skakavac nikad nisam htela da uzmem u ruku posle toga)

Link to comment
45 minutes ago, radisa said:

90ih su se ubijali malo stariji, dokaz da nove generacije brže stasavaju... :fantom:

Aha. Bake ponosne kako su pametni, roditelji rade domaće zadatke, svađaju se s nastavnicima... Ono, svima puna usta dečijih prava ali niko da se pozabavi i obavezama, za početak da ne smeju povređivati i ubijati druge. 

Link to comment
6 hours ago, cedo said:

 

13 godina deca

  Hide contents

po makedonskim portalima citam da ga je zaklao ... to bilo u niskoj banji

znam to. citirala sam vučićev imbecilni izgovor.

pa ipak, ceo dan niko se nije iscimao da da makar i imbecilno objašnjenje za javnost. 

5 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

razvodnjavas.

 

deca su odlepila od kojecega, najmanje zbog vucica. da nije tako, mi bismo se isto tako klali po ulicama u slobino nevreme. 

ne znam. jesu u celom svetu deca odlepila? jel tako svuda?

 

kad kažem da je većina ovako izabrala, ne mislim samo na vučićeve glasače već i na one koji su odlučili da se ne truju politikom, da im je lakše da se ne opterećuju i da rade i funkcionišu bez tereta odgovornosti... od preticanja na kasi do klanja dece.

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, slepa živana said:

znam to. citirala sam vučićev imbecilni izgovor.

pa ipak, ceo dan niko se nije iscimao da da makar i imbecilno objašnjenje za javnost. 

ne znam. jesu u celom svetu deca odlepila? jel tako svuda?

 

kad kažem da je većina ovako izabrala, ne mislim samo na vučićeve glasače već i na one koji su odlučili da se ne truju politikom, da im je lakše da se ne opterećuju i da rade i funkcionišu bez tereta odgovornosti... od preticanja na kasi do klanja dece.


nekaznjavanje je majka bahatosti. 
 

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, cedo said:

 

13 godina deca

  Reveal hidden contents

po makedonskim portalima citam da ga je zaklao ... to bilo u niskoj banji

 

rts saznaje!! 

 

Quote

Trinaestogodišnji dečak preminuo je nakon tuče sa vršnjakom u Niškoj banji, a dečak za kojeg se sumnja da je preminulom dečaku naneo smrtne povrede je, kako je RTS nezvanično saznao, prebačen na Kliniku za neurologiju i psihijatriju za decu i omladinu u Beogradu.

 

  • Tužno 2
Link to comment
Quote

Pripadnici Uprave saobraćajne policije zaustavili su vozača (45), koji se na autoputu Beograd-Niš, kod isključenja za Vodanj, kretao vozilom u suprotnom smeru. U vozilu je bilo i dete od 9 godina

 

Quote

Vozač je na pomenutoj deonici upravljao vozilom marke "opel korsa" kolovoznom trakom namenjenom za saobraćaj vozila iz suprotnog smera. Kada su ga policajci pitali gde je pošao i da li je svestan da ide u suprotnom smeru usledio je šokantan odgovor: "Pa samo tu do prvog isključenja".

 

Dummy Feeling Dumb GIF

  • Haha 2
  • Tužno 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...