Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, djeneralche said:

Pa kazem, tigrica sa slika je odavno umrla, bila je bolesna i dugo su pokusavali da je izlece. 

Na slici koju sam ja danas videla je jelen. 

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

ne znam kakav je ali fotografije zivotinja kojima se vide rebra danas kruze po mrezama, tuzno je i nedopustivo

Ovo bas nisam morao da vidim :sad:

  • +1 3
Link to comment

hajde da pitam ovde roditelje dece uzrasta kod uciteljice - je li sad u srbiji standard da te generacije ostaju posle ponoci napolju? ja skoro svako vece opominjem nekoliko ekipica, nisu skoro nikad bas isti, koji oko pola 12 dodju da odigraju malo kosarke na skroz akusticnom prostoru izmedju 4 zgrade. kad izudaraju loptu i kos i naprave buku koja bi i mrtve probudila, odu jos malo da prozuje po komsiluku oko i posle ponoci, nekad ih cujem napolju i oko 1. sve to uz blagoslov roditelja, naravno. ono sto me zapanji je kad ih vidim, imaju izmedju 8 i 12 max, sitnez koja tek treba da raste i formira se.

ne znam da li ovde kod mene zive neke porodice koje treba ukljuciti u socijalni rad ili je tako svuda. 

naravno, nikom drugom nista ne smeta, cak ni roditeljima ciju decu ocigledno zlostavljaju (postoji nekoliko devojcica kojima se horski pevaju/urlaju uvrede u navijackom maniru, obicno u seksualnom kontekstu, a koje ne mogu da se ne cuju sa prvih spratova gde njihovi zive). otvoreni prozori kao u hickokovom klasiku, ali me ne bi zacudilo da se ignorise i tuca nozevima za koju godinu ili mesec.

ne znam, sve imam utisak da to ne moze na dobro.

 

  • +1 5
Link to comment
7 hours ago, Aleksija said:

hajde da pitam ovde roditelje dece uzrasta kod uciteljice - je li sad u srbiji standard da te generacije ostaju posle ponoci napolju?

 

Nije . Ako pricamo o 10-11 godina u mojoj okolini i tokom raspusta max 22h 

Edited by Lezilebovich
  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Aleksija said:

hajde da pitam ovde roditelje dece uzrasta kod uciteljice - je li sad u srbiji standard da te generacije ostaju posle ponoci napolju? ja skoro svako vece opominjem nekoliko ekipica, nisu skoro nikad bas isti, koji oko pola 12 dodju da odigraju malo kosarke na skroz akusticnom prostoru izmedju 4 zgrade. kad izudaraju loptu i kos i naprave buku koja bi i mrtve probudila, odu jos malo da prozuje po komsiluku oko i posle ponoci, nekad ih cujem napolju i oko 1. sve to uz blagoslov roditelja, naravno. ono sto me zapanji je kad ih vidim, imaju izmedju 8 i 12 max, sitnez koja tek treba da raste i formira se.

ne znam da li ovde kod mene zive neke porodice koje treba ukljuciti u socijalni rad ili je tako svuda. 

naravno, nikom drugom nista ne smeta, cak ni roditeljima ciju decu ocigledno zlostavljaju (postoji nekoliko devojcica kojima se horski pevaju/urlaju uvrede u navijackom maniru, obicno u seksualnom kontekstu, a koje ne mogu da se ne cuju sa prvih spratova gde njihovi zive). otvoreni prozori kao u hickokovom klasiku, ali me ne bi zacudilo da se ignorise i tuca nozevima za koju godinu ili mesec.

ne znam, sve imam utisak da to ne moze na dobro.

 

 

Isto i kod mene i isto komsije ne reaguju, cak su i pretili s prozora da ce zvati policiju kad je kucepazitelj sisao da odvrne daske s klupa. A drekenjaju im se svako vece do 2 u proseku, sinoc dosli i motorima, zamisli kako odzvanja turiranje posle ponoci izmedju dve zgrade... Zvana je komunalna 100 puta i nikad se nisu pojavili. Mislim te 2 klupice stoje iza zgrade vec jedno 20 godina, skupljali su se i ranije ali sporadicno, i nisu se toliko derali. Ovo je sad svako vece od prosle godine. A mozda sam osetljiviji i zbog bebe nemam pojma

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...