Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Svemir Zeka said:

Jel video neko snimak?

 

Ja sam.

 

Spoiler

Ono što mi je užasno je da se ona uopšte nije branila. Toliko je bila izubijana, usta razvaljena, verovatno joj je bilo svejedno. Ovaj je prišao, uperio pištolj u nju, ova sedi i bledo gleda. Pita je što si to uradila, on kaže bojala se za sebe i dete. Ovaj kaže "ok, sad ćete videti ubistvo uživo, još se hvali da mu nije prvo, pa ubaci "znači lagano", i...

 

Link to comment

nakon opsteg zgrazavanja delom i snimkom, pa kruga "samo da objasnim sta bih ja radio sa takvima", pa opet zgrazavanja sto neki ljudi to gledaju, sad smo dosli i do detaljnog opisivanja samog videa

fali da neko okaci i ovde, pa da zatvorimo jebeni krug

Edited by pbg12345
  • +1 5
Link to comment
44 minutes ago, ragasto said:

Nešto će morati da se uradi, slažem se, za sada im baš i ne ide pošto reaguju uglavnom disklejmerima. Globalno se skliznulo u nešto mnogo mračno. Sad treba obnoviti distopijsku literaturu.

Mi već živimo u distopiji, samo se još nismo osvestili. 

A za ovo ubistvo i gledanje snimka egzekucije, pustiću pesmu Vicarious, od Toola

Link to comment

Ja sam pogledala s namerom i određenom ličnom motivacijom.

 

Ne brini se, niko neće okačiti. 

 

Tu strahotu većina može samo da meta-svari, iz vesti o tome. Vest od tri dana, ženska solidarnost, malo šerovanja po instagramu. Tu za većinu staje priča o tome, eventualno do 25.11. ili tako nečega. 

 

Link to comment

Žene su ubijane i pre snimaka. Najveći problem ovde je što je došlo do toga da je institucije ne zaštite i da bude prebijena i ubijena. 

 

Bavljenje nekrofilijom ili već kojim motivima posmatrača je pričanje o nečemu što je manje važno. 

 

Žene će biti i dalje ubijane, a da nisu snimljene. I biće mrtve i bez snimka. I to je činjenica. 

  • +1 2
Link to comment

Koja upućuje na sav besmisao korektnosti po forumima i komentarima, dokle god nema zaštite tamo gde treba da je bude. 

 

Šta sutra reći ženi koja traži pomoć?

Link to comment

I samo da vam kažem, a zato sam se stisla i pustila - sve ostalo van ubistva na snimku je svakodnevica mnogo mnogo mnogo žena. To je njihova realnost, život od nedelje do nedelje, od meseca do meseca. 

Link to comment
9 minutes ago, Svemir Zeka said:

Šta sutra reći ženi koja traži pomoć?

 

 

Bezi..uzmi decu..uzmi sve sto mozes da poneses..i bezi. Bezi..bezi..bezi.   Skloni se gde god mozes..bezi. 

Link to comment
Just now, SNARC said:

 

 

Bezi..uzmi decu..uzmi sve sto mozes da poneses..i bezi. Bezi..bezi..bezi.   Skloni se gde god mozes..bezi. 

I kad je u maloj sredini gde se svi znaju, i kaže: naći će me i ubiti

Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

I kad je u maloj sredini gde se svi znaju, i kaže: naći će me i ubiti

 

Batali malu sredinu..bezi u tri picke materine..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...