Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

18 hours ago, James Marshall said:

ako su pametni roknuli su ga a rekli da je izvršio samoubistvo, ne postoji niko normalan ko bi ispitivao ili tražio nekakvu istragu, ko mu jebe mater. 

To bi tek bilo novo dno, da policija na licu mesta postane i sudija i dželat.

 

Srećom, dotle nismo stigli, ali idemo u tom pravcu

  • +1 7
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Zverilla said:

To bi tek bilo novo dno, da policija na licu mesta postane i sudija i dželat.

 

Srećom, dotle nismo stigli, ali idemo u tom pravcu

+1

Bogu hvala da neko konacno pomene i ovaj aspekttm situacije i sire...

Sto je najgore, plediranja za tretman po kratkom postupku dolaze od onih kojima su ustmta puna pravne drzave.... 

Za jedno drustvo, drzavu, tesko da, osim rata pa i tada, postoji opasnija situacija/stanje od slucajnih umiranja i samoubistava u prisustvu policije, situacija:

Quote

...ne postoji niko normalan ko bi ispitivao ili tražio nekakvu istragu, ko mu jebe mater. 

Jebes istrage, tuzilastva, sve je to 1 багаж, opterecenje za budzet, levijatanisanjetm, eskadroni smrti su resenje...

Link to comment

nego znate šta ja od jutros dumam... sećaćemo se mi ovih brzih egzekucija sa setom jednog dana

jeste ispratili vest kako su novobeograđanima u bloku 70 radikali uredno obezbedili zasade ambrozije. izgleda ko moja baba kad je sadila šargarepu i luk, kao da su se iscimali i da je opleve od korova

nazdravlje!!

366319997_620423090223667_29401245637486

363948390_620423083557001_81111292294101

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, slepa živana said:

da policija i tužilaštvo rade svoje poslove, ovaj lik bi teško bio u mogućnosti da ovo izvede.

 

 Upravo tako...

 

Moje poznavanje psihologije je amatersko ali mi nije teško da zamislim da osoba poput ovog monstruma usled upadljivog nereagovanja sistema dobije (verovatno i pod uticajem nekih supstanci) osećaj nepobedivosti, i verovatno na kraju i nije digao ruku na sebe.

 

U promilima se meri broj slučajeva kada nekom do tada uzornom građaninu "proradi" mentalna bolest, takav dođe do oružija i napravi ovakav masakr, uvek se radi o licima "od ranije poznatim organima gonjenja"....E dok neko od organa gonjenja ne najebe pošteno kao saučesnik u ubistvu ovakve stvari će se nažalost ponavljati.

 

Smatram i da u svakom slučaju suđenja u kojima se utvrđuju okolnosti masakra treba na neki način da budu i važnija od suđenja ubici (tu bi se radilo samo o prostoj izrečenoj maksimalnoj kazni koju dotična zemlja ima u zakonu)

 

  • +1 3
Link to comment
16 hours ago, ToniAdams said:

Ozbiljno sve ide u kurac, ne verujem da je iko od nas mogao pre par godina i da zamisli ovako nešto, bukvalno Blek Miror uživo 

Ovo sam i ja pomislio, bilo je neminovno da će nekom manijaku pasti na pamet ubistvo u lajvu.

Life imitates art

Najgora travestija interneta i društvenih mreža

  • +1 1
Link to comment
nego znate šta ja od jutros dumam... sećaćemo se mi ovih brzih egzekucija sa setom jednog dana
jeste ispratili vest kako su novobeograÄ'anima u bloku 70 radikali uredno obezbedili zasade ambrozije. izgleda ko moja baba kad je sadila Å¡argarepu i luk, kao da su se iscimali i da je opleve od korova
nazdravlje!!
366319997_620423090223667_2940124563748694528_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=7f8c78&_nc_eui2=AeE_IRu4BMQmLhLUhz_IaMi9uosM-g9ZBRy6iwz6D1kFHDhN6mgpNIRWjSFKsqs8I1Q&_nc_ohc=2YmebBUKJsEAX_PlD4z&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=00_AfA6O-fl71El7rIod3xRH-MK5AJ9SSIKawGa_GPRbLHAfA&oe=64DD3426
363948390_620423083557001_8111129229410107520_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=7f8c78&_nc_eui2=AeFv6cjDZniIwpI9y0XMWkfC4ljCYxYI3mviWMJjFgjea0lRUXRoAKvH1xRHfaUOYNQ&_nc_ohc=i1pu0nw51ecAX8N9z7a&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=00_AfACYjibzQCB8clyL1ekSSSQ-G3MDMnl84wpQjI7lHLVyQ&oe=64DC7E91

Istini za volju nisu zasadili, ali su debili dovezli zemlju sa nekog polja koje je verovatno puno ambrozije i prosto je sa zemljištem.
Kad su otišli kod šefice Zelenila Milkice (žena se stvarno tako zove) ona je rekla:
Pa pokosićemo to...

Budala ne shvata da košenje to ne rešava...





...shiit has hit the fan...
  • +1 2
Link to comment
On 12. 8. 2023. at 9:05, Zverilla said:

To bi tek bilo novo dno, da policija na licu mesta postane i sudija i dželat.

 

Srećom, dotle nismo stigli, ali idemo u tom pravcu

A ako napadne policajca? 

 

One smrti pedofila po zatvorima, od srčanog udara, to svi osuđenu pedofili i ubice dece obole od iste bolesti u zatvoru?

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...