Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nije delovao kao lik kome bi zatvor preterano teško pao.


Takođe, možda bi u zatvoru dilao drogu ili nekoga izbo nožem. Nekog novog zatvorenika silovao ili ko zna koga maltretirao. Ima nešto i u preventivi.

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

@levi @copkillah Drugacije gledamo na stvar.

Ne daj boze da sam u situaciji da je mog nekog ubio, vise bi mi znacilo da znam da ne dise, nego da robija. Mozda nije humano ali je tako.

 

 

A, drugo, ako je tacno da je neko javio za prijavu, taj je najkrivlji u celoj st ari.

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Sara said:

@levi @copkillah Drugacije gledamo na stvar.

Ne daj boze da sam u situaciji da je mog nekog ubio, vise bi mi znacilo da znam da ne dise, nego da robija. Mozda nije humano ali je tako.

 

 

Značilo bi i meni ali da je od moje ruke, Pošto su takve situacije malo verovatan scenario, želeo bih samo što veću i što dužu patnju i mučenje za tu osobu.

  • +1 1
Link to comment

nije stvar samo u tiome koliko će da se muči i od čije ruke

 

sama presuda je satisfakcija za porodice žrtava i daje im nekakav epilog i smirenje. ovako nemaju ništa

  • +1 4
Link to comment
Quote

Nermin Sulejmanović koji je u Gradačcu ubio svoju bivšu suprugu i još dvije osobe, a ranio tri, od ranije je poznat policiji. On je 2013. godine uhapšen kao član velike narko-grupe na čelu sa Emirom Kodžagom. U okviru tadašnje akcije MUP-a TK, uhapšeno je 25 osoba ukupno.

Godinu dana kasnije postao je poznat po tome što je pokušao prokrijumčariti 806 kilograma marihuane u Hrvatsku. Njegova “posada” uhapšena je na brodici blizu Primoštena, ali i on u okviru, akcije “Nikita”. Pali su jer su mislili da mogu proći neopaženo pored lučke kapetanije i jesu, ali nisu znali da ih policija prisluškuje.
Za njim je bila raspisana i međunarodna potjernica 2016. godine, zbog nasilničkog ponašanja nad policajcem.

 

Uhapsen kao clan narko grupe 2103.

Godinu dana kasnije probao da ubaci bukvalno tonu marihuane na trziste zemlje EU. 

2016. nasilnicko ponasanje nad policajcem. 

 

 

Mi smo svi u pogresnom poslu, definitivno. 

Ove niko ne zadrzava na robiji..mozes sta hoces da uradis i izadjes. Tona jebene marihuane i opa..eto ga napolju. 

  • +1 1
Link to comment

ne znam do koga je da nešto promeniu celoj dostupnosti, korišćenju, ma postojanju čak, svih društvenih mreža. ranije je vrhunac egzibicionizma bilo sopstveno nedolično ponašanje, sada je dostupno prikazivanje sopstvene izopačenosti.

 

svojevoljno, ovaj forum i e-mail je jedino u čemu aktivno učestvujem.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, djordje geprat said:

ne znam do koga je da nešto promeniu celoj dostupnosti, korišćenju, ma postojanju čak, svih društvenih mreža. ranije je vrhunac egzibicionizma bilo sopstveno nedolično ponašanje, sada je dostupno prikazivanje sopstvene izopačenosti.

 

svojevoljno, ovaj forum i e-mail je jedino u čemu aktivno učestvujem.

Teško da tu išta može da se uradi. Pre 4 godine je bio masakr na Novom Zelandu, ubica je to strimovao i video je kružio po mrežama još par dana. Kako reče jedan istraživač:

Quote

 

"This makes the attack a form of 'performance crime' where the act of video recording and/or streaming the violence by the perpetrator is a central component of the violence itself, rather than being incidental."

 

He said the video should not be seen as a disgusting trophy for the perpetrator to re-watch later – the video is part of the violent activity itself.

 

"The performance crime element of this attack links it to the new era of participatory media terrorism and shows the dark side of live-streaming services."

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...