Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

dok se ne podavi dovoljan broj ljudi ta se privredna grana nece dirati. dobro znas koji se sve interesi tu susrecu.

nisu to kafane iz kaporove 'ade'.

Edited by foto
  • +1 1
Link to comment

Znam da jeste.

 

Ovde je veci problem sto je doslo do tolikog opustanja da takvi razumeju da je sve dozvoljeno. Ajde sad su ga stavili u pritvor, na koliko mogu da ga zatvore, ako bi uopste?

 

Ovaj ladno ulazi u kucu roditeljima, on bi da izadje, a ona se tu nista ne pita. Zamisli mozga!?

 

U sta su ovi ljude uveli, daj da se ikad oporavimo. 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Znam da jeste.

 

Ovde je veci problem sto je doslo do toliko opustanja da takvi razumeju da je sve dozvoljeno. Ajde sad su ga stavili u pritvor, koliko mogu da ga zatvore, ako bi uopste?

 

Ovaj ladno ulazi u kucu roditeljima, on bi da izadje, a ona se tu nista ne pita. Zamisli mozga!?

 

U sta su ovi ljude uveli, daj da se ikad oporavimo. 

 

To je proganjač (nepoznat ženi, nisu bili u partnerskom odnosu) po defaultu. Počinje iz daleka i sve više i više prelazi granice. Čak i kad ne preti niti ima preteča ponašanja, opasan je.

Po mom mišljenju najgora vrsta nasilja.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 5
Link to comment

ja sam na faxu upoznao devojku koja je imala pratioca/proganjaca. naime setajuci sa njom provalio sam da nas prekoputa ulice prati i gleda neki lik. pitao sam je da li ga zna, rekla je nista me ne pitaj, zivi preko puta nje, gleda joj u sobu, prijavljivan, prebijan, nista nije pomoglo. ne odustaje dileja. pomirila se da je uvek tu. sledio sam se

Edited by extragluv
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
13 hours ago, Moonwalker said:

Znam da jeste.

 

Ovde je veci problem sto je doslo do tolikog opustanja da takvi razumeju da je sve dozvoljeno. Ajde sad su ga stavili u pritvor, na koliko mogu da ga zatvore, ako bi uopste?

 

Ovaj ladno ulazi u kucu roditeljima, on bi da izadje, a ona se tu nista ne pita. Zamisli mozga!?

 

U sta su ovi ljude uveli, daj da se ikad oporavimo. 

 

 

Teska psihijatrija. Do mene je preko rodjaka doshla pricha o choveku koji je imao tako nekog ludaka koji ga je fiksirao (mushkarac mushkarca). Ovaj ima prijatelja inspektora u policiji, hajde kod njega. Taj inspektor mu je rekao tada, ne znam detalje ali ovaj je mogao i da proveri tog lika - seli se kako znash i umesh.

Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Teska psihijatrija. Do mene je preko rodjaka doshla pricha o choveku koji je imao tako nekog ludaka koji ga je fiksirao (mushkarac mushkarca). Ovaj ima prijatelja inspektora u policiji, hajde kod njega. Taj inspektor mu je rekao tada, ne znam detalje ali ovaj je mogao i da proveri tog lika - seli se kako znash i umesh.

Bio neki krimos, politicki nedodirljiv ili jednostavno nema zastite ? 

Link to comment
6 minutes ago, Lezilebovich said:

Bio neki krimos, politicki nedodirljiv ili jednostavno nema zastite ? 

 

Ne, samo lud. Mnogo mnogo lud. Taj inspektor je proverio ovoga i to mu rekao.

Link to comment

moju drugaricu iz djetinjstva je tako proganjao lokalni ludak s teskom dijagnozom koji je nekom prilikom izudarao svog psihijatra

 

umro je mlad, da nije, neko drugi bi zbog njega

 

...

 

imala sam starijeg obozavatelja koji me vjecito, godinama, cekao na mjestu gdje zna da cu proci, bez izravne agresivnosti, i vec je to bilo too much, a realno nije bilo nista i ne moze se porediti sa iznesenim primjerima

 

Edited by morgana
  • Tužno 5
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

vrlo blizu definicije uzasa :ph34r:

 

Na pozitivnoj strani, nije ga zaskochio u shumi, zrtva je mogla da preduzme korake da spase zivu glavu. Bash cu da pitam mamu zna li shta je bilo na kraju sa tim sluchajem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...