Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, gospa buba said:

radila je pre nekoliko devojka sa telesnim oshtecenjem promociju chitanja i recenzije knjiga za tinejdzere na yt. ugazili su je, a da nije imalo veze sa knjizevnoshcu


:sad:

 

Link to comment

 

14 minutes ago, Lancia said:

 


Jel ovaj zatvor privatni?

posto je to trend u EU: privatnici grade a drzave ih filuju novcem iz budzeta.. jos jedan nacin za izvlacenje velikih para.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:

 


Jel ovaj zatvor privatni?

posto je to trend u EU: privatnici grade a drzave ih filuju novcem iz budzeta.. jos jedan nacin za izvlacenje velikih para.

Ne znam, stvarno. Ovo sam okacio zbog komentara, koji prati vest.

Link to comment
9 minutes ago, Djuro said:

 


Jel ovaj zatvor privatni?

posto je to trend u EU: privatnici grade a drzave ih filuju novcem iz budzeta.. jos jedan nacin za izvlacenje velikih para.

Nije. Nema kod nas privatnih zatvora. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 


Jel ovaj zatvor privatni?

posto je to trend u EU: privatnici grade a drzave ih filuju novcem iz budzeta.. jos jedan nacin za izvlacenje velikih para.

jos uvek nema toga kod nas.

sacekaj par godina, bice...

Link to comment
55 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nije. Nema kod nas privatnih zatvora. 

Jbt, meni se učinilo da pita neko iz inostranstva, pa sam ozbiljno odgovorio. Pomešao sam avatare :-)

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 


Jel ovaj zatvor privatni?

posto je to trend u EU: privatnici grade a drzave ih filuju novcem iz budzeta.. jos jedan nacin za izvlacenje velikih para.

Čekaj, pa ovo si ti pitao. :-)

Mislio dam da je ozbiljno pitanje, a ti si bio ironičan. 

Link to comment
8 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Čekaj, pa ovo si ti pitao. :-)

Mislio dam da je ozbiljno pitanje, a ti si bio ironičan. 


ma nisam, ozbiljno pitam. mislio sam da je vec pocelo, jer sam procitao (Politika, Danas) da su i u Pancevu i u Kg “na otvaranju bili prisutni i predstavnici investitora”.

 

Link to comment

:ph34r:

 

Quote

 

U Srbiji za deset godina izvršeno 9.801 samoubistvo

Prema podacima Republičkog zavoda za statistiku (RZS) u periodu od 2013. do kraja 2022. godine u Srbiji se dogodilo 9.801 samoubistavo.

Podaci za 2023. godinu biće saopšteni 1. jula 2024. godine, rečeno je Beti u RZS.

 

Najviše samoubistava je bilo 2013. godine – 1.198, a najmanje prošle godine – 770.

Svakog meseca, u proseku, u Srbiji se u poslednjih deset godina dogode 83 samoubistva.

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/u-srbiji-za-deset-godina-izvrseno-9-801-samoubistvo/

  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment
19 hours ago, 3opge said:

 

ovom stvoru treba zapusiti usta cetkom kojom su oribani chetni chuchavci

 

 

 Kada bi svi stanovnici ove zemlje koji nisu članovi SNS-a i satelitiskih partija bili izvedeni na streljanje jedan po jedan, siguran sam da trunku empatije ne bi pokazali Željko Mitrović, Dijana Hrkalović, kao i ova kreatura na poziciji premijerke čiji mozak ne bi uspeo da obradi informaciju šta se zapravo dešava.

 

 Inače godinama se po raznim rijalitijima svako napravljeno sranje brani rečima: "Pa šta ako sam ukrao/lagao/maltretirao/itd nisam nikog ubio(la) !!"pri čemu počinilac ima iskreno uvređenu facu pravednika. Mislim da to nije slučajno i da se dosta zapatilo u običnom narodu, npr u mom kraju je pre neko vreme sin lokalnog kabadahije izdrogiran uleteo kolima na obližnji autoplac, polupao na desetine kola, ali bože moj "Nikog nije ubio"..."To je samo lim" itd...

 

 Taj argument je možda i mogao da prođe (i prolazio je) dok direktnim činjenjem ili teškim nemarom članova SNS na funkciji nisu počeli da stradaju ljudi sa imenom i prezimenom, ako će da počnu da izlaze i govore :"Pa šta ako je poginulo dvoje, nije poginulo dvadeset" (a nismo daleko od toga) i posle toga se na tom lokalu ne podigne svaka motika, onda ne znam, ne treba ti ni internet ni opozicioni medij, ona ovo izjavljuje na Pinku, RTS-u. Hepiju....

  

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, Djuro said:


ma nisam, ozbiljno pitam. mislio sam da je vec pocelo, jer sam procitao (Politika, Danas) da su i u Pancevu i u Kg “na otvaranju bili prisutni i predstavnici investitora”.

 

Iz kredita su finansirani, čini mi se da je oba EBRD kreditirao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...