Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    816

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, morgana said:

ko to kaze, misa vacic, djuka bizon ili neki treci naucni radnik?

 

salim se, ne zanima me.

 

30% od onih koji su radili test (a takvi obično imaju razlog zašto to rade), ne 30% od svih u Srbiji :D

  • +1 3
Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

30% od onih koji su radili test (a takvi obično imaju razlog zašto to rade), ne 30% od svih u Srbiji :D

 

a pa onda ok

Link to comment
10 minutes ago, Time Crisis said:

 

30% od onih koji su radili test (a takvi obično imaju razlog zašto to rade), ne 30% od svih u Srbiji :D

Taj podatak je star bar desetak godina, ali dnovinari ga s vremena na vreme objave ponovo i zaborave da napomenu u naslovu ovo što si ti napisao, da je to 30% onih koji sumnjaju i onda se tako širi ta ložnjava da je 30% ukupne populacije.

  • +1 4
Link to comment
Nemaš decu, nema ni problema sa DNK analizom.
 
 
 
 
I to sam vam rešio.
Sledeći!
shto bi rekli zenama ovi antiabortusari - a vi pazite s kim.

mnogo je lepo shto vecina tih trovachkih motki ima dva kraja. i oba su govnjiva s_w.gif hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • +1 1
Link to comment
Radiš godinama bez licence, gostuješ po najgledanijim televizijama gde reklamiraš svoju ''metodu'', ubiješ čoveka, ali inspekcija ne može da udje u prostorije klinike, jer je zaključana. :fur: :fur:
 
Važi.
 
https://mondo.rs/Info/Drustvo/a1661818/Klinika-gde-je-coveku-slomljen-vrat-nije-imala-licencu.html
garantujem da je odlichno uvezan na svim nivoima. i da se nece desiti apsolutno nishta.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

garantujem da je odlichno uvezan na svim nivoima. i da se nece desiti apsolutno nishta.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Taj rad. Običan čovek da otvori nešto bez licence zatvorili bi ga sutradan

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

garantujem da je odlichno uvezan na svim nivoima. i da se nece desiti apsolutno nishta.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

I ja to mislim. Pogledaj mu biografiju. Na prvi pogled se vidi da tu nešto ne štima.

Te tri specijalizacije, ta vojna odlikovanja.

Ne bi me čudilo da je skroz mambo-džambo lik.

 

Ali ovo da gradjani sami proveravaju da li klinika ima licencu, iako se klinika reklamira da ima, šta reći.

 

Najbolje da svi budemo Džejms Bond pre nego što odemo kod lekara.

 

Ja sam jednom čak i zvala Ministarstvo da proverim nešto slično, naravno oduvali su me.

 

Link to comment
17 minutes ago, Time Crisis said:

 

Taj rad. Običan čovek da otvori nešto bez licence zatvorili bi ga sutradan

Ali ovo da inspekcija ne može da udje, to je ipak dno dna.

Link to comment
Just now, Ptica trkacica said:

Ali ovo da inspekcija ne može da udje, to je ipak dno dna.

Nije da ne može, nego ne sme. Ne mogu tek tako da provale vrata i da uđu. Ovi su pobegli i odneli sve što ima smisla odneti verovatno još pre tri meseca kada je onaj jadan čovek doveden na VMA. U principu, šta će biti sa doktorom ne zavisi od bilo čega što bi ovi mogli da nadu u “klinici”. 
 

Pitanje je da li je ovaj korisitio neku priznatu proceduru ili je sam izmislio. Doduše, koliko čitam on je neki kao naučnik, inovator. Pitanje je i koje delo će mu staviti na teret kao i šta će moći da mu dokažu. Takođe, ovde će morati neko da veštači - neki doktor, i pitanje je šta će on reći. Odbrana će imati svog stručnog savetnika, verovatno nekog dr mr facu koji će obarati veštačenje. 

 

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nije da ne može, nego ne sme. Ne mogu tek tako da provale vrata i da uđu. Ovi su pobegli i odneli sve što ima smisla odneti verovatno još pre tri meseca kada je onaj jadan čovek doveden na VMA. U principu, šta će biti sa doktorom ne zavisi od bilo čega što bi ovi mogli da nadu u “klinici”. 
 

Pitanje je da li je ovaj korisitio neku priznatu proceduru ili je sam izmislio. Doduše, koliko čitam on je neki kao naučnik, inovator. Pitanje je i koje delo će mu staviti na teret kao i šta će moći da mu dokažu. Takođe, ovde će morati neko da veštači - neki doktor, i pitanje je šta će on reći. Odbrana će imati svog stručnog savetnika, verovatno nekog dr mr facu koji će obarati veštačenje. 

 

Verujem da bi inspekcija ušla da nije neki uvezani lik.

 

Pa svako malo obilaze neuvezane biznise.

 

Vrana vrani oči ne vadi, znam ja to.

 

Ne sećam se da je ovde ikada neki doktor odgovarao za nesavesno lečenje, čak iako je bilo sudjenja.

 

A ovaj šarlatan se hvalio da je izmislio ovu metodu.

 

I navodno ima tri specijalizacije endokrinologija, fizijatrija, kiropraktika.

 

Nidje veze jedno s drugim.

 

Ne može biti specijalizacija iz kiropraktike, jer to je veština, ne izučava se na akademskom nivou.

 

Ali lepo je pričao na televiziji, pa su se jadni ljudi upecali.

 

Jedina nada da se ovo istera je ako je kojim slučajem preminuli bio neka važna ličnost i to je ono što je tragično.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...