Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ali rečenica "Nema kome Mrka nije pomogao"

U prevodu - ja tebi nešto državno sredim, što niti je iz mog resora niti bi trebalo da ti ja mogu to srediti, ti meni onda dođeš kad meni bude trebalo. Bukvalno scena sa vjenčanja Don Korleonea. 

  • +1 8
Link to comment
  • Replies 38.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    752

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je nasa krivica sa nasim odnosom prema sportistima, posebno vrhunskim, pa se posle cudimo.

 

Narocito "poslovanju" nakon zavrsene karijere na nacin kako tacno znaju da ne moze da prodje na drugom mestu. Na drugim mestima, sto je neko veca sportska zvezda to se trazi vise u nekom socijalnom smislu. A tu je bivsa karijera kod dobrog dela pokrice i precica za maritfetluke.

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment
20 hours ago, mraki said:

Mašiš poentu. Sva deca koja se daju na usvajanje su valjda napuštena, sa Kosova ili ne, ne vidim razliku. 

Nije uopšte pitanje da li je tom detetu bio potreban novi dom i da li je Divac mogao da ga obezbedi.

 

Ko je bio Mrka da se pita bilo šta oko toga?

Meni je najstrašnije što je to eto najnormalnija stvar, još za pohvalu.
Probaj da zamisliš da usvojitelj nije Divac, već recimo neko iz kriminalnog miljea. Misliš da bi u tom slučaju Mrki ili nekom drugom iz te ekipe bio problem da isto pomogne?

jasno mi je na šta aludiraš i bez pojašnjenja

 

samo sam mišljenja da plemenitost tog dela poništava učitanu “koruptivnost”


 

 

 

 

 

ovo o zamišljanju nekog iz kriminalnog miljea, je kao kad bih ja rekao zamisli da divac za 50 godina bude beatifikovan

 

glupost kao takva

  • -1 1
Link to comment
15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jasno mi je na šta aludiraš i bez pojašnjenja

 

samo sam mišljenja da plemenitost tog dela poništava učitanu “koruptivnost”

 

pa, ono, ne.

jer eto ja lično poznajem par koji godinama i godinama čeka na usvojenje. divni ljudi, oboje.

hiljadu uslova. dve hiljade papira. i još uvek nije njihov red.

kako je to Divac zaslužio JOŠ jedno dete a ovi moji NIJEDNO? hoće to možda Mrka da im objasni?

  • +1 9
Link to comment
On 3.12.2021. at 9:32, Moonwalker said:

To je nasa krivica sa nasim odnosom prema sportistima, posebno vrhunskim, pa se posle cudimo.

 

Narocito "poslovanju" nakon zavrsene karijere na nacin kako tacno znaju da ne moze da prodje na drugom mestu. Na drugim mestima, sto je neko veca sportska zvezda to se trazi vise u nekom socijalnom smislu. A tu je bivsa karijera kod dobrog dela pokrice i precica za maritfetluke.

Gangula stajl

Link to comment
1 hour ago, yabadaba said:

I Južni bulevar u Bg

plus ovaj bulevar, ne znam kako se zove jna, ispod karađorđevog parka do franša, cela ograda od par stotina metara. izgleda kao novogodišnja dekoracija, plavi šablon na stubićima, a između crvenom natpisi. ima poneki i na ogradi oko pijace na zelenom vencu.

Link to comment
11 hours ago, Barti66 said:

Bul. Oslobođenja...pa jel' nas taj lik oslobodio ili nije, gde će ga crtaju ako ne tu?

tako je.

ovo više ne može da se pobriše. ima ih milion. mislila sam da bi moglo nešto da se interveniše, ali nisam pametna da smislim šta. stigla sam do malog stencila, logo rolingstonsa, srazmeran u pink boji preko usta.

Link to comment

sad samo treba insistirati da svaka dovoljno organizovana i veshta grupa ima pravo da urnishe grad po svom nahodjenju, pa da se organizujemo preostali i useremo sve. mislim, ohwait, ali ako je tako, ali shta da se radi.

kad bi rushenje knez mihailove moglo da se predstavi kao podrshka ratku mladicu, oni bi srushili. to bi u stvari bio i lep omaz njegovom delu i treba to istraziti moze li da se izvede nekako :dry:

posle svakako dodje invrstitor.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...