Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Promolio nos da smirim živce.

Vidim scenu kako policajci iz automobila razmenjuju nešto sa 5 spodoba skroz u crnom i odlaze, a spodobe nekakvim plastičnim pločama završavaju uklanjanje antimladićevskih plakata i snimaju obavljen posao kao dokaz. Pribor za prefarbavanje grafita nisam video.

  • Hvala 1
Link to comment

josh malo dana do drugog dela kaubojskog dedlajna. izgleda da nemam vishe posla, imam bit na raspolaganju, koje cu i da chinim, dok blejim okolo u nadi.

 

a vi? ste dobrice?

  • Haha 2
Link to comment
50 minutes ago, Caligula said:

zasto se nisam iselio pre trideset godina :(

 

Nece ovde nikad biti bolje

Baca, mozes i sada, zasto biti ogranicen.

Kao ona sestra Kovac, u svedske na rmbe pa polako.

Link to comment
14 hours ago, aram said:

a dobro, on nikad nije bio niskog mišljenja o sebi :D

један од последњих концерата на ком сам била пре овог срања, у дому омладине бернис пропаганда. и при крају свирке, васко певач представља музичаре, ми из публике вриштимо од радости, а он ће на то - спаваш ли мирно, амброзић драгане! :lolol:

  • Haha 4
Link to comment

On je davo nekim ljudima devedesetih časove pop kulture, ono dođe ti profa učiš bendove pišeš u svesku. Meni to hit, prvo mi to padne na pamet kad se on pomene

  • Haha 7
Link to comment
On 16.7.2021. at 15:52, Frank Pembleton said:

 

On 16.7.2021. at 17:48, radisa said:

Jadni ljudi, tako imam osećaj da će baš najebati...

 

Quote

Stanari iz zgrade u Ulici Vidovdanska 2a iz zgrade koja se urušila pre nekoliko meseci potvrdili su za N1 da su im stanovi opljačkani.

 

U telefonskom razgovoru jedan od stanara iz zgrade Novica Stanimirović rekao je da su stanovi obijeni pajserima i da su im ukradene gotovo sve stvari.

Takođe, napomenuo je da zgradu već neko vreme ne čuva ni komunalna policija ni policija.

„Čuvali su možda prvih mesec, mesec i po dana, sada nema nikoga“. rekao je Stanimirović za N1 u telefonskom razgovoru.

Na pitanje šta se dešava sa obećanom radovima napomenuo je da sve stoji u mestu i da se do sada ništa nije radilo.

Stanari su se uputili na Kalenić pijacu kako bi videli da li su tamo neke od njihovih stvari.

„Jedna komšinica juče je prepoznala svoju lampu na pijaci, mi nismo znali dok nam ona to nije rekla i jutros smo došli i videli to. Da smo znali odmah bi pozvali policiju“ rekao je Novica Stanimirović stanar iz zgrade u Vidovdanskoj 2a.

 

Link to comment

i u blokovima smo dobili Bulevar Ratka Mladića. Zid pored IMTa- koji je ranije služio za grafite sada sa jedne strane ima Srpsku Spartu (to su valjda SNSovi batinaši iz Pančeva), a sa druge strane Ratka Mladića :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...