Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo kratak update oko  “murala”, sinoć sam opet oko 3 ujutru prošao krajem, koje se ruglo napravilo od tog dela sada… Klinci i dalje sede na ćošku i ispred istog, pivce/pljuga, sve uštrokavljeno, nabacano okolo više ne znam ni ja šta, uflekano, ispolivano, verovatno i ispovraćano, izgleda kao ćošak u sjebanom delu Kandahara…

 

To su te “vrednosti” prenesene u praksu 🤦‍♂️

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, Avatar said:

Samo kratak update oko  “murala”, sinoć sam opet oko 3 ujutru prošao krajem, koje se ruglo napravilo od tog dela sada… Klinci i dalje sede na ćošku i ispred istog, pivce/pljuga, sve uštrokavljeno, nabacano okolo više ne znam ni ja šta, uflekano, ispolivano, verovatno i ispovraćano, izgleda kao ćošak u sjebanom delu Kandahara…

 

To su te “vrednosti” prenesene u praksu 🤦‍♂️

 

 

Sve je bas kako treba, kosmos je nepogresiv

Link to comment

Pogotovo što je daleko od istine da ovi mediji koje su naveli ne izveštavaju o teškim uslovima u drugim fabrikama...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
On 18.11.2021. at 17:49, morgana said:

eno linglong kaze nisu krivi oni nego izvodjac radova

kakva bagra

 

Na zalost jesu upravu.Njihovo je da plate izvodjacu radova.

Link to comment
On 18.11.2021. at 18:45, Frank Pembleton said:

Evo i ova smećarka...
 

 

 


... Shiit has hit the fan


 

 

 

 

Ova sns kobiletina nedeljno obidje sve televizije i lupeta.Ja ne znam na osnovu cega nju zovu u emisije da komentarise bilo sta.

Link to comment

Na osnovu toga što kao formalno nije SNS već racionalizuje poteze vlasti iz kvazineutralne pozicije, pošto je jedan od rijetkih apologeta režima koji može da dobaci dalje od obične reprodukcije Vučićevih talking points, ona je u toj ligi sa Panovićem, Klačarem i još par njih koji kao furaju tu neku šatro objektivnu priču a zapravo potuljenu SNS propagandu

  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...