Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

[mention=1033]James Marshall[/mention] Meni je ovo što ti pitaš nedokučivo totalno.
Gajiš dete i podižeš ga kao svoje i voliš ga, a znaš da si ga ustvari ukrao od nekog i da ono tamo negde ima braću, sestre, roditelje, babe, dede... koji misle da je mrtvo.
Mislim, nije to neko iskonsko zlo kao kad neko kidnapuje dete pa se nad njim iživljava. Ti se prema njemu ophodiš kao da si mu roditelj, činiš nešto naizgled humano, a opet uspeš da potpuno potisneš u sebi saznanje da si učestvovao u zločinu. Ne znam, teško da su ti ljudi zaista verovali da su ta deca tek tako napuštena, bez da imaju čvrste dokaze.
 
Ne bi mi bilo čudo da su im rekli da je dete siroče i da nema nikoga ili tako nešto...
I da oni to prihvate







... Shiit has hit the fan

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bi mi bilo čudo da su im rekli da je dete siroče i da nema nikoga ili tako nešto...
I da oni to prihvate







... Shiit has hit the fan

ali ko je tu dao/uzeo pare na kraju?

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

kažu im da je bebu rodila mama koja ima 15 godina i tek je upisala srednju školu, nije mogla zadržati detu jer bi je roditelji zadavili, dečko neće ni da čuje bla bla

tako da nema ni starije braće, ni mlađe braće, mama je donela svesnu odluku i ovi što usvajaju bebu naprave u svojim glavama za sebe svet u kom su oni ustvari učinili uslugu i toj majci i svima, a posebno bebi time što su je kupili. 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, omiljeni said:

kažu im da je bebu rodila mama koja ima 15 godina i tek je upisala srednju školu, nije mogla zadržati detu jer bi je roditelji zadavili, dečko neće ni da čuje bla bla

tako da nema ni starije braće, ni mlađe braće, mama je donela svesnu odluku i ovi što usvajaju bebu naprave u svojim glavama za sebe svet u kom su oni ustvari učinili uslugu i toj majci i svima, a posebno bebi time što su je kupili. 

I to je to... I da kupci pretpostavljaju da možda nije tako, prihvatiće tu istinu™, jer lepo zvuči...

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:

ali ko je tu dao/uzeo pare na kraju?

Pročitah negde da je u ovom konkretnom slučaju bila "završićeš i ti meni nešto kad mi bude trebalo, namig" situacija, muž usvojitelj je bio neki lokalni šef inspektor or smth...

Link to comment
On 5.10.2021. at 5:15, banecare1 said:

tacno za mesec dana krece 2021 China International Import Expo na kojem se sjate svi koji hoce da izvoze u kinu, e tu cemo da osvetlamo obraz. ja garantujem za sir :D

 

papci i pileće nogice kao tajno oružje

Link to comment
25 minutes ago, Skyhighatrist said:

Pročitah negde da je u ovom konkretnom slučaju bila "završićeš i ti meni nešto kad mi bude trebalo, namig" situacija, muž usvojitelj je bio neki lokalni šef inspektor or smth...

To je rekla majka- usvojiteljka. Rođak njenog muža je bio načelnik policije, pa je možda neko mislio da mu se tako dodvori, tako što će im brzo naći dete (bili su na listi čekanja).

A šta će drugo reći, neće sigurno reći da je platila i znala... Ko zna da li su svi akteri živi još uvek, pa možda može i da se pravi nevešta.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

ovi što UKRADU bebu naprave u svojim glavama za sebe svet u kom su oni ustvari učinili uslugu i toj majci i svima, a posebno bebi time što su je kupili. 

Fali samo "malo će da joj pričuvaju dete dok se ona ne snađe i osamostali". 

Link to comment
Pročitah negde da je u ovom konkretnom slučaju bila "završićeš i ti meni nešto kad mi bude trebalo, namig" situacija, muž usvojitelj je bio neki lokalni šef inspektor or smth...
pa to je ozbiljan olosh :blink:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

to je tako u hindsightu ili kad čitamo priče o 2 majke i mudrom solomonu.

u realnosti se dešava verovatno to da pomisliš "da nismo mi usvojili ovu bebu, ta klinčura bi je garant bacila sa mosta u reku ili u kontejner" i to je trenutak kad su se stekli svi uslovi za sreću i idilu.

Link to comment
25 minutes ago, gospa buba said:

pa ovo sad kad se otkrilo, kod ovog lika konkretno, to je vishestruka tragedija na odlozeno, na svim stranama ohmy.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

A to je i dalje samo jedan lik. Samo tih udruženja nestalih beba ima nekoliko, Beograda, Vojvodine, Srbije, negde se mislim pominjalo preko 2000 roditelja-članova.

Link to comment
6 minutes ago, Time Crisis said:

 

A to je i dalje samo jedan lik. Samo tih udruženja nestalih beba ima nekoliko, Beograda, Vojvodine, Srbije, negde se mislim pominjalo preko 2000 roditelja-članova.

 

A koliko tek ima onih kojima je dete legit umrlo a sad vise ni oni nisu sigurni da li stvarno jeste ili nije nego ce ih do smrti izjedati crv sumnje.

  • +1 2
Link to comment

Koliko košta onaj DNK kit? Ancestry, 46 and me ili kako se već zovu... Svi zainteresovani, i roditelji koji sumnjaju da su pokradeni, i deca koja su usvojena i sumnjaju u svoje poreklo daju uzorak za istu dnk analizu (isti proizvođač tj.baza) i isplivalo bi tu sigurno nešto.

S tim da je roditelja koji sumnjaju više od dece koja sumnjaju da su ukradena, ali i tako bi se  sigurno našao neki par "majka-dete".

Ovo bi moglo da koordinira neko od tih udruženja, a ko učestvuje, da snosi trošak analize (pošto država neće).

 

Edit. Sad sam izguglala, 99$ košta Ancestry

Edited by Tihajeza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...