Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

To nije teško proveriti u tako malom mestu. Na komentarima šalju na fb profil pok ćerke, kažu da je kačila sliku iz tog šumarka bukvalno pred sam nestanak. Dodati na to i prisustvo one sakalude Vulina na uviđaju, i imamo tragediju koja obećava. 

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, vememah said:
Nek iz tužilaštva ispitaju kako je on završio tamo gde je završio i jesu li papiri čisti. Ništa lakše.

 

Quote

 

25.6.2019.
"Lečila sam se od steriliteta, 14 godina nismo imali dece. Prijavili smo se za postupak usvajanja i stavljeni na listu čekanja. Brat od strica mog muža bio je načelnik policije u Aleksincu. Verovatno da bi se njemu dodvorili, tek, u centru za socijalni rad našli su nam brzo dete", priča Verica Radivojević (71), Mlađanova usvojiteljka.

Bebu su joj, kaže, doneli tadašnji direktor Centra Aleksinac Slavoljub Momčilović i radnica Angela Stanimirović.

"Doneli su ga u bolničkom čaršavu i Momčilović je rekao "Ako ti se ne sviđa, možeš da ga zameniš", seća se Verica.

 

kurir.rs/vesti/drustvo/3274065/mladjan-iz-donjeg-adrovca-otkrio-da-je-ukradena-beba-a-onda-krece-jos-veca-drama-rekli-su-mi-da-su-me-ostavili-u-porodilistu-izmislili-su-mi-i-oca-imajku-sada-dve-porodice-cekaju-dnk-analizu-verujuci-da-je-njihov-sin
 
To je ovo gostovanje:
 
Dakle, pre 2 godine se sve znalo, a od tad su 15 DNK analiza radili dok nisu našli pravu majku.
Link to comment
4 hours ago, vememah said:

Iz Kurira, preciznije.

 

kurir.rs/vesti/drustvo/3778369/potraga-za-djokicima-porodica-iz-aleksinca-nestala-zbog-duga-od-100000-evra

 

Nova informacija "iz istrage" je da se radi o 15.000 evra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...