Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Austrijanac, napustila ga devojka jer ju je njegova bivša "progonila"... jadna deca, nekad je bolje ni ne rađati ih na ovakav svet :sad:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Kada je [mention=182]mraki[/mention] napisao ono onako bez detalja, znala sam da je nesto jezivo. Otisla na Index naravno to je prva vest. Pa krv da ti se zaledi u zilama.

Uvek, ali uvek kada je neko strasno mucenje dece koja prethode njihovoj smrti, imam samo jedno u glavi.... kako su te jadne mile, nevine i ciste duse provele poslednje trenutke na ovom svetu, neki dovoljno mali da za bolje nikad nisu ni znali, kao sto je ona dvogodisnja devojcica od surovih batina ocuha pre par godina tragicno nastradala ili nesrecna malo veca i svega svesna devojcica Igora Jurica. Ja posle ovakvih bezumnih dela danima ne mogu da spavam. Tijanina sudbina me progonila bukvalno.

Jeziv je ovo svet, jeziv.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
243537786_4497901940270804_7772996065981946963_n.jpg.4a0ee0fa5795cbb86cd1afbad457534c.jpg
Naletim na to juce. I posle nam nesto nije jasno zasto smo ovde, ko smo, sta smo, kuda idemo...
Strasno kakav polusvet ovde dominira i sto dominira nego preuzeo sve poouge vlasti i drustva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...