Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zvuci da je to... Raspitacu se pa javljam.. Polako me gazi vreme uglavu i sto ne cuvam lice, ne mazem ga nicim, ni telo (za divno cudo ono jos izgleda mladje od godina) a pod suncem sam dosta. Dobro se muceno i drzi obzirom kakva sam stetocina (cigare, alkohol, sunce...) 

Edited by mustang
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, mustang said:

Zvuci da je to... Raspitacu se pa javljam.. Polako me gazi vreme uglavu i sto ne cuvam lice, ne mazem ga nicim, ni telo (za divno cudo ono jos izgleda mladje od godina) a pod suncem sam dosta. Dobro se muceno i drzi obzirom kakva sam stetocina (cigare, alkohol, sunce...) 

prophilo, hijaluron 

Link to comment

Danica Drašković, supruga Vuka Draškovića imala je danas saobraćajnu nesreću u Ulici beogradskog bataljona 25 na Banovom brdu, nezvanično je potvrđeno za Nova.rs.

Kako nezvanično saznaje naš portal, ona je izgubila kontrolu nad vozilom i tom prilikom udarila četiri automobila.

Prema prvim informacijam, Drašković nije imala alkohol u krvi.



Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:

Pet osoba, među kojima je četvoro dece, povređeno je kada je gradski autobus na liniji 45 uleteo u dečje igralište u Zemunu, potvrđeno je RTS-u.

 

 

Više mu je ovde mesto, makar i samo zbog ovoga: vozač autobusa koji je danas uleteo na dečije igralište i povredio četvoro dece (jedno teže) ima 72 godine.

Link to comment
24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Само се не зна још да ли је проблем у возачу или у неисправном аутобусу. 

Kako vozac autobusa 72 god.?Mom matorom su uzeli sve te dozvole kad se penzionisao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...