Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma bizarni su ovi konkretno iz priče ovog para - te ona njemu provukla prste, te on popizdio jer mu je počupala a to košta. Nemam ništa protiv presađivanja per se, ali unošenje tog detalja u ovo je novi nivo bizarnog. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ma bizarni su ovi konkretno iz priče ovog para - te ona njemu provukla prste, te on popizdio jer mu je počupala a to košta. Nemam ništa protiv presađivanja per se, ali unošenje tog detalja u ovo je novi nivo bizarnog. 

pa sve je hevi u toj prichi, on je ochigledno ometen, a ona ne znam shta je, nije ni bitno. trebalo je da ne znamo nishta o tome :isuse:

Link to comment
23 minutes ago, gospa buba said:

trebalo je da ne znamo nishta o tome :isuse:

zašto?

 

pa sami su dali zeleno svetlo sa fotostorijem u gloriji/helou, sad je na redu another page of medalja

 

 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zašto?

 

pa sami su dali zeleno svetlo sa fotostorijem u gloriji/helou, sad je na redu another page of medalja

 

 

pa nisu ni tada pitali mup republike za odobrenje za glorijustoriju niti su sad dali zeleno svetlo mupu republike za sve ostalo :unsure:

 

sve i da zanemarim, mislim ja razumem kad severina napravi sranje pa da moze da se zaradi, ali shta moze da se zaradi na ovom mrljavku :isuse:

 

 

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment
35 minutes ago, renne said:

vejn runi baš poznat po psihičkim problemima

 

Psihički problemi svakako nisu nešto sa čime je u najvećem broju slučajeva upoznata široka javnost. A po mom mišljenju muškarac koji presađuje kosu svakako ima bar problem sa samopouzdanjem ako ne i većih problema uzrokovanih nesigurnošću u sebe.  To što neko dobro šutira loptu nikako ne znači da je kompletna i zdrava ličnost.

Link to comment
14 minutes ago, gospa buba said:

pa nisu ni tada pitali mup republike za odobrenje za glorijustoriju niti su sad dali zeleno svetlo mupu republike za sve ostalo :unsure:

 

sve i da zanemarim, mislim ja razumem kad severina napravi sranje pa da moze da se zaradi, ali shta moze da se zaradi na ovom mrljavku :isuse:

 

 

 

 

Klik po klik, palača

Link to comment

pa to ide u paketu, štos kaže vezana srećka 

taj u mupu mu završi pasoš da ne čeka, ovaj njemu karte za utakmicu, a sve vreme mupovac ima odavno vezu sa glorijastorijem samo za to ćuti, jer će ga ovaj upoznati sa ljupkom stević

 

tako mu je obećano

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...