Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

a jel moze, shta kazu pravnici, da se tuzi ustanova narodne milicije, kad privatne priche random snajki za koje niko nikad nije chuo niti bi, zavrshe na naslovnim stranama? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Moze se tuzi..al' nemoz se dobiva

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pročitao sam, možda bolje da niusam, mnogo baš neprijatnih detalja, ono što mi je zapalo za oko je da je bio besan jer mu je upropastila vezu koju je održavao dok su bili u braku....:ph34r:

Edited by Jeremija
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, msv said:

Žena je novinarima izjavila da ne želi ponovo da prepričava šta se dogodilo, ali naravno da su tabloidi iskopali njen iskaz u policiji i objavili do detalja.

 

Zapravo je postalo problem otkad su bolnice i policija postali snabdevaci tabloida sa informacijama koje treba da ostanu privatne do resavanja situacije. Valjda prvi slucaj gde sam bas obratil paznju su poslednji meseci bolesti i zivota Dragana Nikolica i curenje informacija sa VMA. Posle mi vise nista nije bilo cudno, a gadno jeste.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

 

 

Ove iz policije, koji zovu tabloide treba otpustiti, to je veliki ološ....

 

Pa ko da ih otpusti kad im je to dogovoreni nacin "poslovanja". Mardok stajl kopi pejst. Cekaj dok budu tehnoloski napredovali pa krenu sa bubicama na veliko kao sto je matoro govno radilo.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment

meni zapalo za oko da je on plakao kad je ušao u neraspremljeni dnevnu sobu jer je shvatio da će i to biti njegova obaveza

 

nejaka muška pleća

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

 

 

Ove iz policije, koji zovu tabloide treba otpustiti, to je veliki ološ....

Zovu ih i advokati. 

Da ovo nije doslo do medija pitanje je kako bi se zavrsilo. Velika vecina prijava za nasilje u porodici se odbacuje, a ono malo sto promake se rasteze godinama po sudovima. 

Ovo je dospelo u medije i bice reseno za 15 dana. On ce priznati krivicu, dobice nanogicu i svi srecni i zadovoljni.

Link to comment
29 minutes ago, Jeremija said:

Pročitao sam, možda bolje da niusam, mnogo baš neprijatnih detalja, ono što mi je zapalo za oko je da je bio besan jer mu je upropastila vezu koju je održavao dok su bili u braku....:ph34r:

+1

Meni zapalo za oko to da je triger bio što mu je prošla rukom kroz sveže presadjenu kosu.

 

Elem, izgled baš ume da prevari. Ovaj lik je delovao baš retko normalno.

  • +1 2
Link to comment

Треба узети изјаве странака у кривичном поступку са грамом соли а поготово што су још препричане у Куруиру.

 

А то са косом је и мени најупечатљивије, ако је тачно наравно...

Link to comment
19 minutes ago, Hamlet Strašni said:

А то са косом је и мени најупечатљивије, ако је тачно наравно...

 

I meni. 

 

Sta se koga djavola sastavljaju na istom mestu kad su se vec formalno razveli ako nisu u stanju da komuniciraju pod kontrolom zbog zajednickog deteta. 

 

Ovo bi trebalo u posebne sudove i ekspresno resavati.

Edited by Moonwalker
Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:

 

I meni. 

 

Sta se koga djavola sastavljaju na istom mestu kad su se vec formalno razveli ako nisu u stanju da komuniciraju pod kontrolom zbog zajednickog deteta. 

 

Ovo bi trebalo u posebne sudove i ekspresno resavati.

Постоје посебна већа која се само тиме и баве. И бржа су од обичних суђења, али су и даље спори. Мада, моје искуство је да се у 4/5 случајева када дође до ескалације и продуженог суђења то дешава због новца и имовине…

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Baš sam juče ukucao ime i prezime da vidim nešto približnije o njemu i iskočila mi je ova izjava apropo toga što je postao otac(nisam ja boldovao nego je u tekstu tako):

 

To su lepe stvari i vrlo logične kada imate godina koliko ja to znači da hvatate poslednji voz, a i Jeleni je pravo vreme, jer ima trideset godina – ni prerano ni prekasno. S obzirom na to da smo oboje ostvareni ljudi, to je očekivan sled događaja. Mi nismo žurili i mislimo da za taj korak ne bi trebalo žuriti, mada mnogi prave tu grešku“, izjavio je nedavno Milan Bošković

 

 

Možda preterujem, ali meni je baš glupa izjava.

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...