Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Tek da vidite SIV..ceo red zastava, dja nasa dja dojc..i tako jedno trijes puta.

 

Pitam je zenu..reko "Jebote, odakle im ovoliko nemackih zastava ?".

 

A ona, mudrica.."Mozda nam ostalo iz WW2".

 

 

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, SNARC said:

Tek da vidite SIV..ceo red zastava, dja nasa dja dojc..i tako jedno trijes puta.

 

Pitam je zenu..reko "Jebote, odakle im ovoliko nemackih zastava ?".

 

A ona, mudrica.."Mozda nam ostalo iz WW2".

 

 

A jel' ima dečice uz put da mašu? Ili bar sendvičara?

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ayatollah said:

Inače, ja sve više imam problem sa ikonografijom i scenografijom u poslednje vreme - izmišljeni praznici, zastave, parade, vojska, patriotizam koji izlazi iz ušiju - sve tipično za banana diktature u lošoj ekonomskoj situaciji.

Simboli čine jako puno u glavama puka... Dobro njega savetuju...

 

Samo simboli izazivaju i reakcije... Ja sam jutros imao, posle ovih zazstava, neke čudne porive... A ja sam još popriličan germanofil, btw...

 

 

  • +1 2
Link to comment
 
Ma to garant da se podseti mladosti i Istočne Nemačke
ne bih se ja njoj rugala u tom kontekstu, u nekom drugom mozda. nas je zakopala i saranila sa ovim svojim netjakom, za duze :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Jbt, koliko su ljudi koji upravljaju ovom zemljom jadni...

 

Kako njih nije sramota od ovoga? Msilim, kako ne misle šta će o njima da misli Angela kad vidi ovo? Ne pada im na pamet da su iskompleksirani jadnici koji nisu stigli dalje od Gornjeg Polja?

 

Pa jbt, to su ljudi koji misle da je doček u Tri karte za holivud organizovan baš kako treba i oni bi tako, još i bolje?

 

Tuga i bol...

 

Jbg imaju jos mnogo da se trude da prevazidju onaj krindz sa Putinom onomad. Ako im je to proslo proci ce i ovo, ne se sikiriki.

Link to comment

Srbija u malom™

 

Quote

Ružić: U krivolovu hvatamo lokalne funkcionere, policajce, direktore. Zameramo se celoj Srbiji

Terensko vozilo Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije demolirano je bez ikakvih krađi iz vozila, a policija za sada nije dala nikakav fidbek, kaže za 021.rs predsednik Društva Milan Ružić.
 
Na pitanje 021.rs da li se ovaj incident može povezati sa nekim skorašnjim otkrićem krivolova, Ružić navodi da je to pitanje kompleksnije nego što se misli jer bi taj spisak potencijalnih osumnjičenih mogao da bude dugačak.
 
"Mi u svakoj drugoj akciji otkrivanja krivolova otkrijemo lokalne političare i policajce. To nam je modus operandi, da na terenu nailazimo na ljude koji su van radnog vremena, ali u principu su uniformisana lica u krivolovu i još češće - direktori javnih preduzeća, lokalni tipovi iz opštine. Početkom avgusta smo u krivolovu otkrili čoveka iz Vlade Vojvodine. Zameramo se, faktički, celoj Srbiji. U takvom krivolovu nećete otkriti nekog običnog čoveka, već bahate pojedince koji znaju da lokalna policija neće reagovati, tu odmah rade telefoni, zove se centrala stranaka, paranoja vlada", priča Ružić, inače ornitolog.
 
"Razlog za naša visoka očekivanja bio je zaključak Vlade Srbije iz aprila, u kome predsednica Vlade (Ana Brnabić) nalaže svim ministarstvima ne sprečavanje, već iskorenjivanje ilegalnog ubijanja ptica jer je to zahtev međunarodne zajednice, budući da je Srbija prepoznata kao 'crna tačka' krivolova. Kad na terenu komuniciramo s policijom ili tužilaštvom, niko ne zna ništa o tome. Dakle, niko od ministara nije prosledio svojim službenicima dopis Vlade Srbije, a naša pisma niko nije pročitao ili im nije stalo", navodi predsednik Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije.

 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...