Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Moja sestra od tetke je 10 godina bila na ugovorima na određeno, radila po selima oko Novog Sada da bi namakla normu i tek prošle godine dobila ugovor za stalno, ali u školi koja nema veze s tim školama u kojima je radila na određeno. Valjda je tako i sa te dve učiteljice, odvratno je to što rade prosvetnim radnicima.

Edited by napadaj
  • +1 3
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prosvetarski štrajk je efektno razbucao Verbić sa smanjivanjem plate 30%, kada su bili skraćeni časovi mesecima. Većina sindikata su i skroz povezana sa državom.

Link to comment
On 3.9.2021. at 9:45, Svarog said:

šta dobijete kada se promeni direktor osnovne škole u Srbiji? konkretnije, škole u Beogradu.

 

pa... ne baš neke pozitivne izmene u uslovima rada nastavnog kadra... niti bolje higijenske uslove za decu... jok, bre.

 

dobijete to da se zameni firma koja radi ketering za dnevni boravak.

dobijete isto tako da na godišnjem tenderu za zakup sale za fizičko sada prođu neki novi klubovi (Crvena Zvezda, vrlo konkretno), a ne škole sporta koje su tu preko 10 godine i u koje su već upisana većina dece iz kraja.

 

i ono najbolnije, dobijete to da dve učiteljice koje su bile na zamenama u toj školi po 10 godina... da, moguće je biti na zameni 10 godina. bez ugovora za stalno. konstantno "menjajući" neku drugu koleginici i živeti u nadi da će možda od iduće godine stići taj papir, taj ugovor koji čekaš... dakle... umesto te dve učiteljice sada su tu neke druge dve. podobne. ili s vezom. nebitno.

 

nije da se išta drugo dalo očekivati al opet... :puke: :puke: :puke:

 

 

Jel se bunio neko :fantom:

 

za Svetozar Miletic skolu u Zemunu onoliki cirkus i pobuna roditelja

 

 

mada smenise direktora svejedno

Link to comment

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronika/284476/FOTO-Pesak-tesko-povredjen-u-udesu-na-Bulevaru-oslobodjenja.html

 

U sred popodnevnog špica čovek pretrčavao bulevar i udari ga klinac koji je u sred gužve vozio ko zna kojom brzinom. Zatim ga izgleda hitna proglasi mrtvim (ovaj deo se samo po komentarima može naći) i posle pola sata ako ne i više neko od prolaznika prijavi policajcu da ovaj još uvek diše. U sred centra NS-a, u po bela dana :ph34r::ph34r:

Link to comment

Ako sam dobro skontao, pretrčavao je mesto gde ima rastinja na sredini i gde kad izletiš, imaš velike šanse da te vozači ni ne vide od žbunja...

 

Ne znam koliko je vozač brzo vozio, ali tu u špicu može da se juri™ 50 na sat i to ponekad... Uglavnom se vozi ispod toga, što zbog toga što stalno neko pretrčava, što zbog radara koji jako često peca na tom mestu i to svi znaju...

 

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Ako sam dobro skontao, pretrčavao je mesto gde ima rastinja na sredini i gde kad izletiš, imaš velike šanse da te vozači ni ne vide od žbunja...

 

Ne znam koliko je vozač brzo vozio, ali tu u špicu može da se juri™ 50 na sat i to ponekad... Uglavnom se vozi ispod toga, što zbog toga što stalno neko pretrčava, što zbog radara koji jako često peca na tom mestu i to svi znaju...

 

 

Ne znam koliko brzo, ali više ljudi je ponovilo da je čovek "leteo" kroz vazduh, a i Astra je koliko vidim uništena, plus još jedna kola na koju je odbačena. Ja sam bio nekih 100-ak metara odatle i to je puklo da ni u jednom trenutku nisam mislio da je u pitanju udes s peškom, mislio sam da se neko zabio u atuobus ili kombi ili tako nešto :ph34r:

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Jbt, bas bi voleo da vidim snimak, ako se pojavi, sad me zanima.... da voziš brzo bulevarom u to vreme treba da si ozbiljno lud...

 

To je kod Aleksandra, prema Ž. Stanici?

 

Otprilike kod onog Gigatrona što je na bulevaru, možda 20-30 metara niže prema centru. Inače su s njim u kolima koliko sam razumeo bile još tri klinke, valjda zakasneli letnji raspust i eto ti sad

Edited by Time Crisis
Link to comment

Za nesreću je potrebno dvoje. Napaljeni klinac sa tri ribe koji ide Bulevarom i pešak koji pretrčava :isuse: ulicu.

Mene je više šokirala vest iz Pančeva o biciklisti koji je sa 4.8 promila stigao na VMA, kako je taj živ uopšte?

Edited by čekmeže
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...