Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha, nisam shvatio, sori...

 

Ja nemam pojma koliko je to :isuse:

 

edit sad vidim da sam propustio k. Znači 55000 kwh su ukrali. To mu već dođu neki megavati, jel tako?

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Pa moze i struja da se krade. Ne mora da bude fizička stvar da bi bila kradja. 

 

pa kad bi neka komisija prosla sremackim selima i proverala kuce pravljene 70-ih i 80-ih svasta bi nasli. uglavnom jedan jaci kabl koji van brojila ide negde u pravcu mlinova i pumpi

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

pa kad bi neka komisija prosla sremackim selima i proverala kuce pravljene 70-ih i 80-ih svasta bi nasli. uglavnom jedan jaci kabl koji van brojila ide negde u pravcu mlinova i pumpi

 

Jal se gaji vuja..jal se rudari momacki.

 

Trece nema, narod gleda da usteka struju max. Sve ove koje su navatali sa kucnim uzgajalistima, hvatali su preko potrosnje struje.

Link to comment
1 hour ago, renne said:

0.055 mega wata

 

Ja se u struju ič ne razumem al zar nije logički da je 55.000 kilovata 55 megavata, Mada mi ni to ništa ne znači koliko je to puno ili malo para.

 

 

Link to comment

šta dobijete kada se promeni direktor osnovne škole u Srbiji? konkretnije, škole u Beogradu.

 

pa... ne baš neke pozitivne izmene u uslovima rada nastavnog kadra... niti bolje higijenske uslove za decu... jok, bre.

 

dobijete to da se zameni firma koja radi ketering za dnevni boravak.

dobijete isto tako da na godišnjem tenderu za zakup sale za fizičko sada prođu neki novi klubovi (Crvena Zvezda, vrlo konkretno), a ne škole sporta koje su tu preko 10 godine i u koje su već upisana većina dece iz kraja.

 

i ono najbolnije, dobijete to da dve učiteljice koje su bile na zamenama u toj školi po 10 godina... da, moguće je biti na zameni 10 godina. bez ugovora za stalno. konstantno "menjajući" neku drugu koleginici i živeti u nadi da će možda od iduće godine stići taj papir, taj ugovor koji čekaš... dakle... umesto te dve učiteljice sada su tu neke druge dve. podobne. ili s vezom. nebitno.

 

nije da se išta drugo dalo očekivati al opet... :puke: :puke: :puke:

Edited by Svarog
  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...