Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Broj umrlih u Republici Srbiji u periodu januar–jul 2021. godine iznosio je 74 234 i, u odnosu na isti period prethodne godine, kada je broj umrlih bio 61 592, beleži se rast od 12 642 ili za 20,5%. #RZS

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

 

To zbog vakcinacije, taman kako je počela vakcinacija, počeli i ljudi da umiru... :srakastičan sam, da neko ne pomisli:

 

 

Link to comment

a može i ovako: 

 

Verovatno je prošle godine zbog vanrednog stanja bilo manje mrtvih u saobraćaju i u padu sa kranova, a mi živimo u vibrantnom društvu gde se stalno zbog džidipija negde žuri i nešto gradi, tako da smo se samo resetovali na normalu. 

Link to comment
9 hours ago, pacey defender said:

 

Ispunjenje proročanstva o stajanju pod jednu šljivu  upravo je dobilo veliko ubrzanje.

 

Mislim da će Beograd na vodi i ostali građevinski projekti sve teže nalaziti stanare.

Link to comment
16 hours ago, General Ripper said:

Ispunjenje proročanstva o stajanju pod jednu šljivu  upravo je dobilo veliko ubrzanje.

 

Mislim da će Beograd na vodi i ostali građevinski projekti sve teže nalaziti stanare.

Za Beograd se ne brinem. Ali kad se ode dalje, sve će biti manje razloga za one "naseljeno mesto" table. 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

Za Beograd se ne brinem. Ali kad se ode dalje, sve će biti manje razloga za one "naseljeno mesto" table. 

 

Za Beograd i Novi Sad nema zime, mada je već Hamlet na forumu pisao da  su  centralne beogradske opštine imale pad broja stanovnika između 2001 i 2011.

 

Ja to više u kontekstu  visokih cena nekretnina i istovremene eksplozije gradnje u Beogradu, koja je održiva  pod uslovom da postoji konstantan priliv novih stanovnika, a u realnosti unutrašnjost je prazna, pa imam utisak da će nekom momentu  ostati gomila precenjenih nekretnina. Nekamo mi real estate bum i demografsko obrušavanje ne idu zajedno.

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...