Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    882

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Twitter nije adekvatan, nemaš tamo nikoga slabo plaćenog da mu hands-on micromanageuješ i forsiraš ga da objavljuje budalaštine.

Link to comment

razocarao me vesa, koji je jos kao sasvim mlad krio kompjuterske djelove u partizanskim kikama i tako ih prenosio na slobodnu teritoriju meksika, kako sam tvrdi, a zatim se iz patriotskih razloga vratio u srbiju, da donese kojputer i u zadnji zaselak, jer je dobrotvor. jedno je vodilo drugom i postao je milioner. zatim je otvorio privatnu skolu i rukovodio rukometnom savezom koji je siroj javnosti poznat po sajtu od 35 000 eura, sve za dobrobit mladih narastaja.

 

zbilja, zna li neko kako je jevrosimovic dosao do onolikih para? vec godinama me zanima.

Link to comment

Pa evo na primer kako sada dolazi - Comtrade je jedna od dve firme koja je dobila posao uvođenja zdravstvenog informacionog sistema u polovini zdravstvenih ustanova (drugu polovinu je dobio BitProjekt).

 

Prvo su uzeli pare od projekta MinZdr za izradu softvera i kompletan hardver (serveri, mreža, radne stanice), a sada, dve godine nakon isteka ugovora sa ministarstvom, idu okolo i otimaju* za održavanje po par hiljada evra mesečno. 100 zdravstvenih ustanova puta neka bude 1500 evra je 150,000 mesečno. Tim koji radi na tome nema više od desetak ljudi, održavanje je remote (znači, nema troškova izlaska na teren), pa ti računaj.

 

A to je samo jedan od poslova sa državom.

 

* Otimaju znači da dođu i ponude ugovor o održavanju. Ako nećeš ne moraš, samo što njiho  skrnavi softver ne može da radi a da ga par puta dnevno ne čačnu.

Link to comment

Ne smem, će me utuže, ali se fino zabavljaju i baš fin ten nabace. On je baš cool prema drugarima.

A za našu "industriju" je smrt.

Doduše, umeo je da bude i široke ruke, kada je poklonio atletskom savezu sajt vredan 30k ojra...

Link to comment

WTF? i JBT!

 

 

 

Професор осуђен због часа историје на Калемегдану

Зорана Павловића, професора историје у ОШ „Деспот Стефан Лазаревић”, Прекршајни суд у Београду прогласио је кривим јер је „пружао услуге туристичког водича, односно информације о културноисторијским карактеристикама локалитета групи деце учесника манифестације ’Мала матура – велико срце’, а не испуњава прописане услове из Закона о туризму”

 

http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Profesor-osudjen-zbog-casa-istorije-na-Kalemegdanu.sr.html

 

 

 

Mis'im, ne mož' čovek više ni da preti po internetima niti da truje decu nepotrebnim informacijama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...