Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 5.8.2021. at 14:27, kud u maglu Simoviću said:

a koju opciju ima neko iz tog trougla sa završenom trogodišnjom srednjom školom?

nema baš tu neke perspektive, a 40k dole je kao 50 i kusur “gore”

 

Može da se venča, sa dve plate mogu da uzmu kredit za nekretninu i da žive običan život.  Škola ne znači ništa u pogledu plate (ne gledam državni sektor).

Link to comment
On 3.8.2021. at 17:23, I*m with the pilots said:


Pa dobro sad, i moja mama je nosila nozic u rucnoj torbici, da ima da isece detetu jabuku na aerodromu i slicno, dok nas gospodin Turcin nije zaustavio..hajde sto je objasnjavala da nosi noz zbog deteta, nego je jos iscimala da joj, ne salim se, cekiraju noz kao samostalni komad prtljaga (jer nam je predati prtljag otisao vec odavno), jer je to bio veoma bitan noz, koji je sekao sve. Da ste vi videli face tih ljudi na aerodromu..ne znam stvarno ni kako su to dozvolili na kraju. Evo samo kada pomislim na to, padam od smeha :rolf: kako cekamo prtljag i dolazi noz sa onom prtljaznom etiketom..okolo se ljudi krste :rolf:

 

 ja nosim čakiju još od osnovne, kada sam se motala sa izviđačima. ovu 

ranije sam imala mnogo lepšu, ali sam je jednom prilikom isto na aerodromu bacila u kantu kada sam se setila da mi je ostala u rancu. nisam se setila da je pošaljem ko prtljag, ali pokušaću prvom prilkom, mnogo mi je smešno :laugh:

 

od nedavno nosim i jedan kamen :laugh:, ali kao uspomenu :wub:

  • +1 1
Link to comment

Dosta medija piše o tome, ubijeni se zvao Edin Hamidović.

https://naslovi.net/search.php?q=edin+hamidović

 

Espreso piše da je bio član i aktivista Zukorlićeve stranke, a da je ubica blizak Ljajićevoj partiji (onoj sandžačkoj) pobegao u inostranstvo.

 

Quote

Da je Hamidović podlegao povredama u toj zdravstvenoj ustanovi objavila je i Fejsbuk stranica “Sjeničke novine”, čiji je bio osnivač i urednik, kao i funkcioneri Stranke pravde i pomirenja, čiji je bio član i aktivista.

U Hamidovića je u petak veče, iz vozila u pokretu, pucao E.L. (27) pogodivši ga sa četiri hica, dva u grudi, a po jednim u nogu i rame, posle čega je pobegao. Hamidović je u tom trenutku bio u društvu supruge i deteta.

Iako je policija odmah nakon toga krenula u potregu, blokirajući glavne putne pravce, E.L. je uspeo da pobegne, a sumnja se da je u međuvremenu napustio Srbiju.

Zbog sumnje da mu je pomogao da ilegalno pređe granicu sa Crnom Gorom, policija je uhapsila R.Đ. (36) iz Sjenice.

Teško povređeni Hamidović operisan je u novopazarskoj Opštoj bolnici, a u nedelju je zbog naglog pogoršanja stanja transportovan u Klinički centar u Kragujevcu gde je večeras preminuo.

Kao motiv za napad, mnogi navode objave “Sjeničkih novina” i politički angažman Hamidovića.

- Ta stranica je objavljivala određene informacije o porodici napadača, zbog čega su bili u sukobu. Navodno su mu i pretili – pričaju nam žitelji Sjenice.

Lider Stranke pravde i pomirenja Muamer Zukorlić ranije je rekao da je Hamidović ranije prijavljivao policiji da mu preti porodica E.L, ali da policija nije reagovala.

On je kazao da je napadač na Hamidovića “član grupe bliske Sandžačkoj demokratskoj partiji Rasima Ljajića”.

 

Na FB stranici Sjeničke novine ima umrlica, ostavio šestoro dece za sobom, četiri sina i dve ćerke.

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Ali ubiti čoveka ispred supruge i dece...

Koji je to sklop savesti i mržnje, neshvatljivo mi.

mi ćemo sa setom sećati likvidacija u šumi, na parkinzima, pod okriljem noći.

  • +1 3
Link to comment
mi ćemo sa setom sećati likvidacija u šumi, na parkinzima, pod okriljem noći.
pa i ovi sa mlevenjem bi uskoro mogli da upadnu u tu kategoriju svoja 4 zida :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...