Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

7 minutes ago, slepa živana said:

sad si me podsetio, čitam šta pišu dečaci tatini junaci i mislim se ne zanam ništa o tim noževima...

pre jedno 20 godina, držimo nas nekoliko feministkinja obuku o javnom nastupu za žene iz nvo i partija, tamo negde u panoniji, valjda je i to bačka, u hotelu samo mi... a jedna učesnica bila miroslava iz apatina, robusna, ali onako damski, štikle, kostim, ladna trajna, karmin, rumenilo, vozačica kamiona. i uveče kao da se podružimo, poneli smo neko vino, ali flaše s pampurom, ne možemo da otvorimo, hop hop, miroslava iz tašne vadi nož i čas bi natočismo vino :lol:

 

Imo sam prijateljicu što u trobici za samoobranu nosila bombu kašikaru. Kako ćeš se time branit, kaže ako neko krene da je drka samo izvuče osigurač i kaže aj priđi :laugh: jebiga devedesete.

 

Dosta posle jednom sa kolegom uzeo neke pljeske  pa u park da pojedemo, jedna slobodna klupa i tu nekome ostala pederuša, ortak je opipa, ono nešto teško kaže ladno je utoka unutra, proviri kad stvarno i to onaj sa burencetoom jeli beše magnum 357, kažem ja skloni ne diraj ne ostavljaj otiske ja kao iskusan lol aj da jedemo oladiće se. Nakon 10 minuta eto lika, pa nije klinac više ko student pritom sav  feminiziran i smotan pita da nismo našli neku torbicu. Kaže drug jesmo, naišo policajac pa dali njemu ovaj aha ok krene da ode, tu ga  drug zaustavi, ma šalimo se evo  na ti, izvadi pederušu ispod kese s pomfritom. Posle komentarisali kako možda nismo trebali ovaj će sam sebe greškom

 

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, slepa živana said:

sad si me podsetio, čitam šta pišu dečaci tatini junaci i mislim se ne zanam ništa o tim noževima...

pre jedno 20 godina, držimo nas nekoliko feministkinja obuku o javnom nastupu za žene iz nvo i partija, tamo negde u panoniji, valjda je i to bačka, u hotelu samo mi... a jedna učesnica bila miroslava iz apatina, robusna, ali onako damski, štikle, kostim, ladna trajna, karmin, rumenilo, vozačica kamiona. i uveče kao da se podružimo, poneli smo neko vino, ali flaše s pampurom, ne možemo da otvorimo, hop hop, miroslava iz tašne vadi nož i čas bi natočismo vino :lol:

 

Jbg na selu je to alat, uvek moze za nesto da zatreba pa svi nose (doduse, zenskinje redje), tuca nije primarna funkcija. Ali zato ako (tj. kada) dodje do tuce obavezno svi povade brice. Secam se kao klinac na putu od kuce do skole prolazio sam pored jedne kvalitetne ciganske kafane, tu je stalno bilo cirkusa, lomljenja flasa o glave i bodenja nozevima pa se to prelije i na ulicu ispred, koliko puta sam se nagledao takvih scena, "Skupljaci perja" uzivo jbtbob. Plasio sam se tuda da prolazim ali sve drugo je bilo ono bas puno izokolo...

  • Haha 1
Link to comment

Ja sam kao klinac živeo 6 godina u Adi. Koliko sam ispratio, Radoye je otud negde. :D

 

Meni su Tisa i skela kod Padeja ostali u dubokom sećanju.

Link to comment

jesi išao u ostojićevo, sanad…

 

 

tamo sam proveo jedan od najlepših raspusta. doduše nije bilo avantura sa britvama

:sleep:

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam kao klinac živeo 6 godina u Adi. Koliko sam ispratio, Radoye je otud negde. :D

 

Meni su Tisa i skela kod Padeja ostali u dubokom sećanju.

 

5 minutes ago, Filozof manijak said:

Slabo divanim banatski :lalab:

A zato Mađarski parlaš kao da si iz Szegeda, priznaj... :fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam kao klinac živeo 6 godina u Adi. Koliko sam ispratio, Radoye je otud negde. :D

 

Meni su Tisa i skela kod Padeja ostali u dubokom sećanju.

 

Da, taj kraj.

Jedan moj rodjak je inace radio na padejskoj skeli :)

Link to comment
1 hour ago, Radoye said:

Jbg na selu je to alat, uvek moze za nesto da zatreba pa svi nose (doduse, zenskinje redje)

Jbg, moja pokojna prababa uvek imala britvicu u prečagi, svaki čas joj za nešto trebala. Te da nam očisti jabuku, te otvori orah, te zaoštri bojice... I šta joj fali™lo, živela skoro 100 godina. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...