Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ima li taj hleb voljeni nemacki raz (:yucky:) u velikoj kolicini sebi? Ili si drzao u frizideru? (mada opet)

Meni se cini da oni sa visokim udelom raza u sebi spadaju u istu kategoriju kao bubasvabe i Kit Ricards :D

 

Salu na stranu, nemoj vise kupovati taj, sumnjivo je to odmah. Evo mi smo bili na odmoru sad, doneli sa sobom nekoliko snitova hleba koji je preostao od cetvrtka i kada sam otvorila, poplesnavio. Kupljeno kod lokalnog pekara u selu, 50% zito.

 

ma jok, bio napolju stalno. nikad ne stavljam hleb u frizider. vrlo je moguce da ima razi. sem tog hleba, ostali zaista poplesnjave posle 4-5 dana

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, fren said:

Kako nuzna odbrana kad su ga cetvorica tukli i jos ga nozem izboli? Nisam mislila na nadleznost ustavnog suda, vec na poznanstvo. 

Mozda si za babl u pravu, al mi malo previse da obicna omladina na letovanju poteze noz. Kao sto napisah, za krimose i navijace mi to nije strano.

 

 

paradajz turizam je nezamisliv bez noža :fantom:

  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

sam se sebi cudim da se ovolike godine zivota pregurao, a nikad sa sobom nikakav noz ili slicno oruzje imao.

najopasnije sto nosim je upaljac

Ја сам пре 10-так година носио пиштољ на радном месту и једва сам чекао да га се решим. Није добро то имати, јер скоро никад степен угрожености није такав да захтева то. Једног мог рођака ударио криминалац, јако опасан лик, а овај рођак, стар човек, узвратио ватром, окрзнуо га и лежао у затвору, био међу најстаријим затвореницима, а ништа му то није требало. 

Link to comment
28 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Једног мог рођака ударио криминалац, јако опасан лик, а овај рођак, стар човек, узвратио ватром, окрзнуо га и лежао у затвору, био међу најстаријим затвореницима, а ништа му то није требало. 

 

A možda mu je trebalo da ovaj nastavi da ga bije dok ga ne obogalji ili ubije.

 

... iz Zenice vratiću se ja

ali Hakija nikad neće sa Bara,

sa Bara se niko ne vraća.

 

:s_dj:

Link to comment

Је л'може ово у дум?

 

Quote

Poslednja, peta sezona rijaliti programa "Zadruga" može slobodno da se nazove "bebi rijaliti", jer će u nju navodno ući rijaliti zvezde sa svojim mališanima.
Ona će, kako je najavio vlasnik "Pink" televizije Željko Mitrović biti po svemu posebna, a prema saznanjima "Srpskog Telegrafa", do septembra će se u Imaginarijumu izgraditi ceo jedan kompleks u kom će boraviti roditelji sa decom.
Navodno će se od septembra u "Zadrugu" useliti Miljana Kulić sa sinom Željkom, Nadežda Biljić i njen verenik Toma Panić sa sinom Longom, Luna Đogani sa Markom Miljkovićem sa ćerkom Miom, ali i Aleksandra Subotić sa svoje dvoje dece.
Takođe, Maja Marković, koja je zatrudnela nakon četvrte sezone sa Alenom Hadrovićem, svoju trudnoću će navodno održavati u Beloj kući, pa se može očekivati i rijaliti-porođaj.

https://www.blic.rs/zabava/aleksandra-subotic-deca-sin-cerka-zadruga-5-luna-marko-nadezda-toma/xv46zhq

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, NiZdr said:

Је л'може ово у дум?

 

ne može! :mad: bebe se rađaju već vekovima. doom topić je samo kad je u pitanju nešto za skoriju propast. npr asteroid ako dolazi, krvoločni vanzemaljci, crna rupa i slično.

  • +1 1
Link to comment

Dajte bre za nozeve gde ste rasli? U Diznilendu? I dan danas budale nose nozeve. Skoro drugarovog burazera izbo pijani poznanik nego srecom preteko.

Ko klinac nikad nisam bio ni problematican niti se tukao ali mi uvek bilo frka na onim zurkama za 18. da se ne pojavi neka budala sa nozem.

Kad sam studirao bio sam organizator jagodinske ekipe za turnir u malom fudbalu koji se organizovao svake godine pod imenom "Kup gradova" gde studenti iz jednog grada prave ekipu. Imali smo lika iz okoline Jagodine koji se jedne godine zakacio sa protivnickim igracem i zvao drugara sa tribina da mu donese ranac, drugar se pokupi sa rancem i pravac dom. Posle mi taj njegov drugar rekao da je ovaj imao noz u rancu. Sledece godine se on cimao oko turnira da bi ga zvali da igra i ja sa njim kao porazgovaram i kazem nemoj da radis ko prosle godine on kaze aaa necu bre ove godine cu mu jebem mater :blink:  ja mu rekoh vidi ako ces tako nemoj onda da dolazis ne zelimo probleme i on kaze ok brate necu zbog tebe da ga nosim. Dodjemo do polufinala i igramo protiv ekipe Kosovske Mitrovice, poce pljusak katastrofalan i publika ode kuci mi ostanemo da igramo. Pred kraj povedemo 1:0 i tu oni postanu nervozni i kod jedne rasprave za koga je aut jedan od njihovih mu opsuje mater, ja vicem sa gola ovom mom da ga batali da ga namerno provocira i da se koncentrise da se odbranimo. Zavrsi se utakmica 1:0 pocinjemo da se radujemo i samo odjednom pocinje cika i vriska i ja se okrenem i vidim njihovog igraca kako bezi preko terena a ovaj ide za njim i noz u ruci, ja krenem za njim i vristim, urlam stani stani ali ovaj ne staje. Lik sto je bezao stigao do ograde i preskocio ogradu od 2.5m sa siljcima ko od sale. Na to se ovaj okrece i prolazi pored mene i krece ka drugom igracu, taj drugi pobegne na izlaz a ovaj pokupi stvari i ode kuci. Mi u soku, ne znamo gde smo i koj nam kurac sve ovo treba. Epilog policija ga pokupila i uzela mu noz i rekli mu da to vise ne radi. Inace lik je studirao paralelno medicinu i hemiju, sada je valjda u Nemackoj. Par meseci kasnije neki iz naseg drustva se vozili busom sa njim kuci i pitali ga sta bi bilo da ga je stigao na sta je ovaj odgovorio da bi ga ubo ali da on zna gde treba da se ubode a da mu ne bude nista.

  • +1 5
Link to comment

Nije tačno. Svi jedu čija bobice i slušaju alternativu i gledaju bejzbol. Niko ne nosi nož, ne sluša narodnjake i ne glasa za SNS. Izmislio si sve!

Link to comment

Kod mene u rodnom kraju (skoro) svako nosi malu bricu pa kad se potuku stave palac pored seciva da vrh viri mozda pola cm i tako bockaju, kazu da puste krv ali da ne povrede bas previse, "prijateljski".

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, desboj said:

Ček, vi se ne umotavate žicom po trupu kad idete u kafanu pa da kad ubode ne može da šara gore/dole?

У кафану не ићи без обуке код Атреида. 

Screenshot_2021-08-03-07-48-16-740_com.android.chrome~2.jpg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni je ovo sve sa nozevima tako :sad: Zivimo u paralelnim svetovima i u svojim baloncicima, verovatno i nas prosecne devojke/zene zaobilaze ovakve stvari, jos ako nemamo dodira sa tim sportskim dogadjajima kakve je Moca sad opisao, onda kao da smo u Diznilendu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...