Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, SNARC said:

Ovo je obelezeno pa je i negde Ok.

 

U mojoj tazbini imaju lokalni lanac marketa koji uvozi robu koja je mesec-dva pred istekom roka..e to mi nije jasno kako rade.

Nije ok jer ne smeju da prodaju robu kojoj je istekao rok.

Mesec-dva pred istek roka je skroz druga priča.

 

Zapravo sam hteo ovde da izrazim bes što je opet neko dete stradalo zaključano u autu na ovom paklu. 
Svako malo neki takav slučaj, ali ne vredi, debili nikada neće shvatiti da se to ne radi… :frust:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, mraki said:

Nije ok jer ne smeju da prodaju robu kojoj je istekao rok.

Mesec-dva pred istek roka je skroz druga priča.

 

Zapravo sam hteo ovde da izrazim bes što je opet neko dete stradalo zaključano u autu na ovom paklu. 
Svako malo neki takav slučaj, ali ne vredi, debili nikada neće shvatiti da se to ne radi… :frust:

 

Jbt..ja sam procitao "pred istekom roka". Definitivno nije Ok.

 

Ovo drugo cu odglumiti da nisam procitao. Ne mogu prosto.

Link to comment
pa nece nishta da ti bude. most probabli. ja sam isto vrlo liberalna sa rokovima, uostalom probam pa vidim, i smatram to vrlo kul i ekoloshkom stranom svoje lichnosti. shto da se baci itakoto :cvetanka:

niko nije pao od jedne kashichice hihi.gif

trgovine/proizvodjachi moraju pak da obeleze junachki i dele bukvalno za dz.

sent from novi mnogo jak bubamoto.








App TooGoodToGo se prošila po Nemačkama, Francuskama, Italijama, Španijama gde se za par evra može naći npr. voće i povrće iz piljarnica koje je odstojalo svoje (savršeno dobro), roba iz frižidera supermarketa koja ističe sledećih dana, (jučerašnji) hleb iz pekare, slatkiši iz poslastičarnice, sendviči i kroasani iz barova... Prodavac označi vreme kad se može doći (npr. od 12 do 1, od 7 do 8) i kad rezervišeš i platiš preko aplikacije samo ostaje da se pijaviš i pokupiš. Korisnici ocene posle količinu, kvalitet i ljubaznost prodavaca pa je sve vidljivo i trasparentno. Naravno neki iskoriste pa i zarade nešto na kraju dana i rasprodaju npr. okrajke pice i niko se ne buni jer bolje nego da se baci a količina je obično velika.

Inače su akcije obično 50% u supermarketima za (zaostalu) robu kojoj ističe rok istog meseca, ili za dan dva ako je iz frižidera što je isto dobro... Ako se ne proda po pravilu bi trebalo da sve ide u javne kuhinje, dobrotvorne svrhe i beskućnicima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
48 minutes ago, mlatko said:

Ako se ne proda po pravilu bi trebalo da sve ide u javne kuhinje, dobrotvorne svrhe i beskućnicima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Vidim ja da bi kod vas u Italiji pojedini članovi foruma umrli od gladi... A ovamo ne valja Australija... :fantom:

  • Haha 3
Link to comment

Чек, али што је ово за дум. Изболи се у кафани. Па то се дешава вековима већ. 

  • +1 1
Link to comment

ima tome sad možda i 15 godina, jednog mog poznanika je ubio momak (obojica tad imaju cca 25 godina) jer su se posvađali ispred ćevabžinice nakon izlaska grad. nešto tipa ko je bio na redu da naruči, koliko se sećam nije bio u pitanju neki raniji sukob koji je tu eskalirao. ubo ga je nožem i pogodio tačno na mesto gde ovaj nije imao šanse da preživi. nadrealno. nisam mogao da verujem kada sam čuo.

  • +1 1
Link to comment

Ok. Priznajem:laugh:

Mali je sin Trivankine najbolje drugarice, a Trivankin brat je sudija ustavnog suda, pa cekam da vidim kako ce ga s nozem u ruci osloboditi.

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Чек, али што је ово за дум. Изболи се у кафани. Па то се дешава вековима већ. 

Вековима се нож носио у саставу одеће, као нешто неопходно, као приручни алат, али мени је енигма савремено ношење ножа на мору, у вечерњем изласку. Ко се плаши за безбедност, финија алатка би био електрошокер. 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, fren said:

Ok. Priznajem:laugh:

Mali je sin Trivankine najbolje drugarice, a Trivankin brat je sudija ustavnog suda, pa cekam da vidim kako ce ga s nozem u ruci osloboditi.

Уставни суд нема никакве везе са кривичним предметима. Тек може по некој уставној жалби. Плус ће суђење да буде у Црној Гори. А може да буде и нужна одбрана нпр, па да га ослободе.

 

Код мене у основној школи су се 87 два лика који су били 7 или 8 разред избола ножевима рецимо. Син једне покојне колегинице је избо неке ликове ножем на Бир фесту. Нико навијач није био...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...