Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

@Svarog

 

Samo se setim lančanog sudara nedavno, ekipa se lepila jedan za drugog u debeloj magli. Jedini poginuli - dečko koji je stao iza udesa i istrčao da pomogne.

  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, Filozof manijak said:

Jeste. Tvoj otac je tu debelo zgrešio (i to ne mislim samo zakonski)

 

Apsolutno nije ništa zgrešio. Groblja su puna ljudi koji su stali u gustoj magli i pokušali da pomognu unesrećenima na putu. Bio je jedan slučaj pre desetak godina na auto putu za Niš, baš kod isključenja za Požarevac. Ne jedan, nego dvojica su poginula pokušavajući nešto da urade, i to kao u sceni iz Final Destination: stali, otvorili vrata, zakoračili napolje i nešto ih odnelo u punoj brzini. 

 

Eventualno su mogli da se zaustave par stotina metara dalje, i to samo ako postoji neko sigurno mesto koje je potpuno van kolovoza, pa da se vrate peške nazad i probaju da signaliziraju dolazećim vozačima na udes ispred njih. Pri čemu bi se neki od tih vozača sigurno zaustavili pa ti onda gledaj u pasulj šta će dalje da se desi i ko će još da naleti otpozadi.

 

Udesi u gustoj magli su najgora moguća stvar i svaki pokušaj da se tu nešto uradi je direktno stavljanje glave u torbu.

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Redoran said:

Eventualno su mogli da se zaustave par stotina metara dalje, i to samo ako postoji neko sigurno mesto koje je potpuno van kolovoza, pa da se vrate peške nazad i probaju da signaliziraju dolazećim vozačima na udes ispred njih.

 

Da, to je pravilo - ne zaustavljas se ispred udesa nego uvek iza njega (pod uslovom naravno da put nije komplet blokiran da to onemoguci).

Link to comment

Mogu opusteno i da ga oslobode, zaposle..ma i na mesto ambasadora u nekoj pripizdini da ga stave.

 

Nema Lazi mira dok god otac ove dece bude mogao da stoji na nogama.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Znači lik sa prozaicnim nadimkom Laza pijanac, koji je zgazio decu na pesackom prelazu na Karaburmi, pobegao sa lica mesta i sakrio auto, ima vec nekoliko saobracajnih (ne)dela.... i pusten da se brani sa slobode.

https://nova.rs/vesti/hronika/vozac-koji-je-udario-decu-na-karaburmi-brani-se-sa-slobode/




 

Ако је тачно све ово што пише у тексту, овај је требало да забоде притвор. Могуће је, нпр, да је осуђиван за дела против саобраћаја али да су брисана из евиденције и онда се сматра да је неосуђиван, па отпада основ за понављање дела. 

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

Lazi mira dok god otac ove dece bude mogao da stoji na nogama.

Umrlo je dete. Lazu bolje da mi nađemo da mu presudimo, da otac ne ide na robiju. 

  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Umrlo je dete. Lazu bolje da mi nađemo da mu presudimo, da otac ne ide na robiju. 

 

Poceo mi lepo dan na poslu..sve lepo i super i nasmejano..i onda ovo.

 

Osecam se kao da sam upao u stolicu.

Link to comment
25 minutes ago, SNARC said:

Poceo mi lepo dan na poslu..sve lepo i super i nasmejano..i onda ovo.

Osecam se kao da sam upao u stolicu.

Razumem te. Ja nisam ni čitala vesti, muž počeo samo odjednom da bogorada i psuje iz druge sobe, mene hladan znoj oblio iz mesta. Na sam pokušaj da pomislim kako je njegovim roditeljima, sve me živo boli, i telo i duša...

Stvarno moram da ponovim šta sam već jednom napisala - narod mora da takvog jednog ubicu izvuče iz auta na licu mesta i golim ga rukama i nogama zatuče. Neće se drugačije opametiti. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Svi pomrli u najgorim mukama. Želim smrdiji hiljade law abiding citizen-a da se zamisli svaki sudija, advokat i tužilac koji pored kriminalaca učestvuju u šaradi zvanoj pravosuđe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...