Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

18 minutes ago, Moonwalker said:

Koji svi? Sta rade ateisti ili oni druge vere, a koji zive u gradu?

 

Kako je ovako nesto dozvoljeno prema Ustavu?

 

pa svi, muškarci i žene

 

ovo je zaštićen termin samo za žene koje ne žele da se mešaju. tj čiji muževi i očevi ne žele da se one mešaju, jbg..  

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, mustang said:

Pfffff... Kakva je to demokratija? kod nas u spa (gole smo sve) ako se identifikujes kao zena mozes u zenski deo. Nema veze sto ima devojcica od 12-13 godina, mozes da mases kurcem do milje volje. 

 

Coming soon in your country too sa ili bez pazara

 

Odoh sad na tviter i prvi tvit od bena.... Weird.. Are we synchronized?! 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ne vidim razloga za cudjenje, i nije samo Novi Pazar, polako se kod nas (a nažalost, i u svetu) vraćaju feudalni sistem i odnosi.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

pa svi, muškarci i žene

 

ovo je zaštićen termin samo za žene koje ne žele da se mešaju. tj čiji muževi i očevi ne žele da se one mešaju, jbg..  

 

A tako. Deo voljno i deo zbog socijalne kontrole.

 

12 minutes ago, James Marshall said:

Pričam o teretanama u Beogradu, ženskim, u kojima nije dozvoljen pristup muškarcima. To je sranje.

 

Za ovo nisam znala da postoji, ne secam se da je bilo pre. Bilo je razlicitih termina za grupne vezbe zavisno od preferenci, i odvojene svlacionice kao u standardnim sportskim objektima. Doduse sad je taj vezbacki biznis sa ovim socijalnim mrezama procvetao, pa su se mozda specijalizovali za razlicitu klijentelu.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

 

A tako. Deo voljno i deo zbog socijalne kontrole.

 

 

Za ovo nisam znala da postoji, ne secam se sa je bilo pre. Bilo je razlicitih termina za grupne vezbe zavisno od preferenci, i odvojene svlacionice kao u standardnim sportskim objektima.

Bilo kod mene do skora u kraju, nije gazda dao da ulaze muškarci. 

Link to comment

^
Odabrao ciljnu grupu na kojoj ce da zaradjuje ili je to posledica nekih nezeljenih upucavanja koje nisu umeli/mogli da kontrolisu.

 

Meni je jako dobro mesto za trening bilo tamo u SC Banjici , pozadi se ulazilo kod Auto Skole, drzao je lik koji je bio profesor na DIFu i svi su mu treneri bili skolovani gotovo diplomci. Nikakav fenseraj, ali izuzetno dobri i strucni i dosta toga se moglo izvuci samo sa bazicnim vezbama.

 

Ono ni ja tada ne bih posecivala istu teretanu ili objekat sa omladincima sa Radovih tribina.

Edited by Moonwalker
Link to comment
18 minutes ago, Moonwalker said:

^
Odabrao ciljnu grupu na kojoj ce da zaradjuje ili je to posledica nekih nezeljenih upucavanja koje nisu umeli/mogli da kontrolisu.

 

Meni je jako dobro mesto za trening bilo tamo u SC Banjici , pozadi se ulazilo kod Auto Skole, drzao je lik koji je bio profesor na DIFu i svi su mu treneri bili skolovani gotovo diplomci. Nikakav fenseraj, ali izuzetno dobri i strucni i dosta toga se moglo izvuci samo sa bazicnim vezbama.

 

Ono ni ja tada ne bih posecivala istu teretanu ili objekat sa omladincima sa Radovih tribina.

Slažem se ja glede tih likova u potpunosti, ali ako je princip, onda je princip. To što je nekome vjerski, a nekom to da ne voli određeno društvo na bazenu/teretani, manje je bitno. Je li dozvoljavamo diskriminaciju po bilo kom osnovu ili je free4all. 

Link to comment

Ma u redu je i meni, pokusala sam da shvatim koji bi mu logican motiv bio za taj izbor. Ono sto bi neko odbijao novac i raznovrsnu klijentelu. Zakonski bi verovatno neko mogao da se zali ako bi resio da istera.

Je li to «samo za zene» bio biznis model od pocetka ili je promenjen?

 

Kod ovog verskog je problema (ne odnosi se samo na Srbiju) da se u drustvu gde svaki pojedinac ima ustavna prava tolerise vrsenje socijalne kontrole unutar porodice kojom se narusavaju prava tih osoba.  
Dakle kao tolerancija za zajednicu, ali cart blanshe istoj da prcvrlji pojedinca. 

 

Link to comment
Just now, Moonwalker said:

Ma u redu je i meni, pokusala sam da shvatim koji bi mu logican motiv bio za taj izbor. Ono sto bi neko odbijao novac i raznovrsnu klijentelu. Zakonski bi verovatno neko mogao da se zali ako bi resio da istera.

Je li to «samo za zene» bio biznis model od pocetka ili je promenjen?

 

Kod ovog verskog je problema (ne odnosi se samo na Srbiju) da se u drustvu gde svaki pojedinac ima ustavna prava tolerise vrsenje socijalne kontrole unutar porodice kojom se narusavaju prava tih osoba.  
Dakle kao tolerancija za zajednicu, ali cart blanshe istoj da prcvrlji pojedinca. 

 

Ako ćemo baš u sitna crevca, taj lik koji je to držao je omunjen. Bio je u fazonu da ima svoju teretanu, za sebe, ali bi eto i da zaradi nešto od toga, pa je u početku puštao samo žene. Valjda je u drugoj prostoriji imao i jogu. Kapiram da mu megaprofit nije bio na umu, a sa ženama je realno lakše u teretani. Ne prljaju, ne treba im 500 kila gvožđa, ne stenju, ne divljaju, ne rokaju se hemijom itd. Kasnije je pustio svima, ali pošto je prostor bio ionako mali, a on je imao baš malo tegova, ta priča je propala. 

Link to comment

teretane samo za zene obicno, osim sto su roze ili ljubicaste, imaju vise setova bucica male tezine, vise kardio sprava i onih za izolaciju misica dobjeg dijela tijela

ima ih par u blokovima i sve su neozbiljne, nazalost

realno, i na pilates i sl idu samo zene

nije to ista vrsta restrikcije kao bazen u novom pazaru

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

teretane samo za zene obicno, osim sto su roze ili ljubicaste, imaju vise setova bucica male tezine, vise kardio sprava i onih za izolaciju misica dobjeg dijela tijela

ima ih par u blokovima i sve su neozbiljne, nazalost

realno, i na pilates i sl idu samo zene

nije to ista vrsta restrikcije kao bazen u novom pazaru

Nije ideološki, naravno, ali je rezultatski ista. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...