Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

voz majka. baš se ovih dana prisecam kako sam pre 20 godina pošao sam pa naleteo na neku ekipu. izodbijali se ko volovi uz standardno peglanje kroz prozor. 

 

što bi bulatović rekao, dva metra iznad zemlje. 

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva je situacija sa kartama za autovoz[emoji769] sećam se vremena kad je pakao bio nabaviti kartu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
16 hours ago, Jumanji said:

 

 

E da samo oni trguju... Iza ovoga sigurno stoji neki sasvim deseti obračun.

Edited by msv
Link to comment
7 hours ago, Jumanji said:

 

Jel ostalo zivo nesto od nase prehrambene industrije? Jbm, zar je toliko tesko proizvesti kuvani paradajz, kecap, sok....?

  • +1 4
Link to comment

Ovakve stvari me skroz faciniraju i nikakako ne mogu da shvatim.
Dakle kad najobicniju stazu ne umeju da naprave, da ne znam.. zavrse ivicnjak, poplocaju da se ne drmusa i ispada kocka posle mesec dana, pa kako onda drzavu vodite i gde tacno, majku vam boziju...

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Jel ostalo zivo nesto od nase prehrambene industrije? Jbm, zar je toliko tesko proizvesti kuvani paradajz, kecap, sok....?

 

Delikates Matijevic

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Jel ostalo zivo nesto od nase prehrambene industrije? Jbm, zar je toliko tesko proizvesti kuvani paradajz, kecap, sok....?

Naravno da nije tesko proizvesti kecap, samo im za to ne treba stvarni paradajz...

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Naravno da nije tesko proizvesti kecap, samo im za to ne treba stvarni paradajz...

Hm, ne znam za to, sta ide umesto paradajz sosa?¿ Ustvari, ne znam dal zelim da znam.

Edited by Lancia
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Hm, ne znam za to, sta ide umesto paradajz sosa?¿ Ustvari, ne znam dal zelim da znam.

Meni je nedavno ispričano nešto, o tome kako se prazne mašine za kečap i majonez i šta se radi sa tim ostacima koji zaostanu u mašinama, i nije mi dobro bilo...

 

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Meni je nedavno ispričano nešto, o tome kako se prazne mašine za kečap i majonez i šta se radi sa tim ostacima koji zaostanu u mašinama, i nije mi dobro bilo...

 

 

Nemoj da prepricavas :cry: onda cu ja morati da opisujem kako izgleda proizvodnja pastete. Cisti nightmare.

Link to comment
Meni je nedavno ispričano nešto, o tome kako se prazne mašine za kečap i majonez i šta se radi sa tim ostacima koji zaostanu u mašinama, i nije mi dobro bilo...
 
 
Pa pricaj...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...