Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci gledam snimak gde covek danas na plazi na Adi medju ljudima juri zenu i sutira je u glavu (svoju vrv), samo JEDAN covek je reagovao i pokusao da ga odvoji i smiri, ostali gledaju, a eto i snimaju.
Pa ovo je uzasno. JVM svima!

Link to comment
27 minutes ago, Jumanji said:

samo JEDAN covek je reagovao i pokusao da ga odvoji i smiri,

 

Jednom sam pokušao da smirim i stao između oca i sina koji samo što nisu počeli da se mlate, posle sve drame i sranja ispadoh još i kriv što im se mešam u njihove stvari i privatnost. 

 

Koliko smo devijanti ne bi me čudilo da je taj na Adi stigao i šutirao ženu, a posle da su zajedno otišli kući. I kenjali o budali koja ga smirivala.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Doživio sam i ja to jednom, od napadnute gospođe. U fazonu, šta se miješaš.

+1

Ali sam isto tako imao i primer gde je devojka bila baš zahvalna. 

Poenta je da ako unapred razmišljaš i procenjuješ možda nećeš pomoći nekome kome to zaista treba. Lakše je istrpeti to "šta se ti mešaš?". 

  • +1 3
Link to comment

Moj drugar tako fasovao batine - tip u neko gluvo doba mlati curu na ulici, ono pesnica u glavu, ona padne pa kad ustane opet bam i tako u krug. Ovaj moj stane izmedju njih, cura ustane i pocne da ga udara, ovaj krene da bezi a oni zajedno za njim i na kraju on dobio po piiiiiip :|

Link to comment

Zanimljiva su vam ta iskustva.
Ali ako vam savest nalaze, ok nemojte da se mesate, ja bih odlepila makar da ne vristim na njega, jer sumnjam da ovoj stoki mogu nesto. Uostalom mislim da je mnogo manji problem kada se pojedinac nadje u tako delikatnoj situaciji ili ovo kad gomila okolo gleda i snima, umesto da skocili na njega i obuzdali ga. Pa neka ga ona posle brani.

  • +1 2
Link to comment
On 23.6.2021. at 21:44, msv said:

 

Navodno Vanja Bulić

 

99% tacno.

meni samo nije jasno zasto se ti ljudi ne zadovolje biografijiom i, onda stave ime biografa i sve ok, miko ih ne drka, sve ide na vanjinu adresu, itd. nego insistiraju na autobiografiji i onda im se svi podsmevaju?






 

Link to comment
27 minutes ago, foto said:

99% tacno.

meni samo nije jasno zasto se ti ljudi ne zadovolje biografijiom i, onda stave ime biografa i sve ok, miko ih ne drka, sve ide na vanjinu adresu, itd. nego insistiraju na autobiografiji i onda im se svi podsmevaju?

 

Možda ne znaju da postoji biografija? Ovako čuli ovaj napisao autobiografiju, onaj napisao autobiografiju...

Link to comment
44 minutes ago, Jumanji said:

Zanimljiva su vam ta iskustva.
Ali ako vam savest nalaze, ok nemojte da se mesate, ja bih odlepila makar da ne vristim na njega, jer sumnjam da ovoj stoki mogu nesto. Uostalom mislim da je mnogo manji problem kada se pojedinac nadje u tako delikatnoj situaciji ili ovo kad gomila okolo gleda i snima, umesto da skocili na njega i obuzdali ga. Pa neka ga ona posle brani.
 

 

upravo to.

moja "iskustva" su da je to uvek u nekim izolovanim situacijama (mrak, nema prolaznika...).

 

Link to comment

nije to pisao vb, njemu ne bi sujeta izdržala da ne progovori o tome

 

 vb je napravio par ogromnih ispovednih intervjua i to su onda dali nekom ghost-u da uobliči u knjigu, plus dobar lektor i eto dela za lagunu

Link to comment
nije to pisao vb, njemu ne bi sujeta izdržala da ne progovori o tome
 
 vb je napravio par ogromnih ispovednih intervjua i to su onda dali nekom ghost-u da uobliči u knjigu, plus dobar lektor i eto dela za lagunu
Video sam ga na KurirTV gde najavljuje promociju... Izgledalo je da samo što ne lane...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Radoye said:

Moj drugar tako fasovao batine - tip u neko gluvo doba mlati curu na ulici, ono pesnica u glavu, ona padne pa kad ustane opet bam i tako u krug. Ovaj moj stane izmedju njih, cura ustane i pocne da ga udara, ovaj krene da bezi a oni zajedno za njim i na kraju on dobio po piiiiiip :|

 

ljubav pobeđuje :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...