Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, morgana said:

knjiga nije nikakav zasticeni niti prestizni medij da bismo uopste raspravljali je li ok sto je lukas napisao tj potpisao jednu. ima dobrih i ima sranje knjiga, isto vazi za slike, filmove, pjesme i sta god. 

Meni je samo do posecenog drveta.

  • Wub 2
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, morgana said:

knjiga nije nikakav zasticeni niti prestizni medij da bismo uopste raspravljali je li ok sto je lukas napisao tj potpisao jednu. ima dobrih i ima sranje knjiga, isto vazi za slike, filmove, pjesme i sta god. 

 

I uvek je bilo tako, to je sastavni deo  produkcije od postanka, nije nikakav sunovrat vrednosti, već oduvek prisutan fenomen oko kog se ne bi trebalo uzbuđivati. Pokupovaće se ceo tiraž, pročitati ta gomila sranja (za njih se zna da su sranja, zato je i bezopasno i u redu) i sačuvati za tipa potpalu i neće se desiti ništa više od toga, sve je to ok. 

  • +1 2
Link to comment

Meni uopste ne smeta sto je izdata knjiga, vec sto  joj  je toliki znacaj dat.  Zato sam i postavila one fotke, pun izlog njegovih knjiga i promocija u pozoristu na Terazijama, ko da je neko bitan iz te branse, a nesto ne znam da nova izdanja imaju toliku bas pompu. Dobro placena reklama za jednog jurisnika, koji ipak radi posao za ove gore..

Edited by Jumanji
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Ne znam što je štampao knjigu, ozbiljno sumnjam da velika većina onih koji ga slušaju i koji bi kupili knjigu, može i da je pročita, celu, od početka do kraja... :elitista:

Idi, bre, pa imaš silne intelektualce koji su u tom fazonu da cene te autentične narodne umetnike, liriku M. Tucaković i sl. Npr. ovo, al ga se posle odrekla kad je umlatio ženu.

Link to comment
1 minute ago, Zabalujev said:

Idi, bre, pa imaš silne intelektualce koji su u tom fazonu da cene te autentične narodne umetnike, liriku M. Tucaković i sl.

Ti što cene MT i AL su intelaktualci koliko sam ja pevač novokomponovane narodne muzike... :fantom:

Link to comment
7 hours ago, djordje geprat said:

aca lukas - književnik

 

Navodno Vanja Bulić

 

3 hours ago, djordje geprat said:

kol'ko košta knjiga?

 

799, za članove Kluba do 575 din.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...