Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 15.6.2021. at 13:01, djordje geprat said:

ja ga ovde koristim da se rešim izdanaka bagrema posvuda. drugog rešenja nema. probao sam totalom i da sjebem bršljan (davi mi šumske jagode) no, neće. sad sam kupio nešto drugo.

Pa nije baš da nema, asov i sekira su podjednako delotvorni, samo mora redovno da se ubija. Ali bar ne napraviš ekocid.

Link to comment
1 hour ago, Downforce said:

 

Meni je ovo potpuno carski. Jos uvek ne znamo ciji je i ko ga je vozio. Posto ih ima milion u svijet.

 

 

Koliko sam čuo, auto je tek stigao iz Nemačke, neki lik što radi sa kamionima po USA ga je kupio a zet hteo da društvom malo da s provoza pa ga maznuo tastu, naišla hitna oni od sirene pomislili da je murija, pa da tast ne sazna ovaj opalio malo jace po gasu da pobegne...

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Brakorazvodna parnica na keca

 

A zamisli mučenika, da je caletov pa i nekako, ali tastov... :D

  • Haha 2
Link to comment

SKUPOCENI FERARI RASTUREN NA KOMADE: Filmske scene u Kragujevcu, bežali od hitne misleći da je policija? (FOTO)

Koji transfer blama, neću više sesti za volan svog pa makar bio pijan i naduvan

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

Pa nije baš da nema, asov i sekira su podjednako delotvorni, samo mora redovno da se ubija. Ali bar ne napraviš ekocid.

jok. neuništiv je bez hemije. probao sam ja to sa sečenjem, čupanjem korena. što višesečem sve više izdanaka je niklo. a sa totalom: mala posuda, maska na lice pa polako i pažljivo po lišću. osle 3-4 dana list počinje da se skuplja, kovrdža. gotov je.

Edited by djordje geprat
Link to comment
jok. neuništiv je bez hemije. probao sam ja to sa sečenjem, čupanjem korena. što višesečem sve više izdanaka je niklo. a sa totalom: mala posuda, maska na lice pa polako i pažljivo po lišću. osle 3-4 dana list počinje da se skuplja, kovrdža. gotov je.
IMG_20210619_103253.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

bacach plamena :ohmy:

 

jednom smo imali kucu ispod stolova, pola decenije smo skupljali kamenje i chupali bagrem, dok i jedno i drugo jednom nije prestalo da raste :ph34r:

Link to comment
Quote

Srbi veruju šarlatanima

Sa 59 odsto onih koji misle da je domaće zdravstvo sada bolje pripremljeno na nove epidemije, Srbija se nalazi tačno u evropskom proseku.

Ali, alarmantni nalaz je da nigde poverenje u „školsku medicinu“ – dakle, zvaničnu i naučno utemeljenu – nije tako nisko kao u Srbiji. Ono iznosi svega 47 odsto, dok je evropski prosek 68 odsto. Čak 31 odsto Srba preferira alternativnu medicinu ili homeopatiju.

 

https://www.dw.com/sr/srbija-zadovoljstvo-zdravstvom-skočilo-ali-i-dalje-nisko/a-57946987

 

Objašnjava i mnoge stvari u politici :laugh::ph34r:

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...