Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

14 hours ago, eumeswil said:

 

 

 

Jel se kaže potrovati ili pootrovati? Ili jednostavno otrovati...

Edited by Mil@n
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni su posebna kategorija opasnosti na ulicama dostavljaći na biciklima i skuterima. Dakle, za njih ništa ne postoji. Ni semafor, jer odmah se penje na trotoar i prelazi ulicu na pešačkom prelazu, voze u kontra snerovima gde stignu, noću bicikli retko imaju bilo kakava svetla ili reflektujuće trake.

Pre neki dan mi se desilo da sam išla sa mamom prema Terazijama i kod autobuske stanice kod Beograđanke, skuter Glovo, iz kolone koja stoji u pravcu  Londona, odlučuje da ne može ni sekund više da čeka, zaleće se preko svih traka, penje se na trotoar kod kućice sa kokicama, uleće među pešake i nastavlja da piči ne malom brzinom prema Inteza banci na raskrsnici. Tu se na završava, onda dijagonalno seče ka apoteci, opet se penje na trotoar i nastavlja trotoarom da vozi ka Terazijama. Majka i ja smo se jedva izmakle, ljudi su ostajali u šoku, policije, naravno nigde.

Edited by Arkadija
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Imam u glavi Roberta de Nira i Brusa Vilisa u bar pet uloga.

Jednom samo da narod izvuče takvog jednog ubicu iz auta i linčuje ga na licu mesta... 

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, Valkyrie said:

Jednom samo da narod izvuče takvog jednog ubicu iz auta i linčuje ga na licu mesta... 

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

ma slazem se, ne radim to cesto, ali put je bas bio dojaja prohodan i sve je bilo ravno, i onom ispred sebe sam ostavio makar sto metara lufta.

jos auto sa lizinga :D

ludilo je sto je ova riba vozila skodu fabiju, nisam ni znao da mogu toliko da razviju.

Gledao na Sveckoj tv,love u tunelu prekoracenje.Prolece nesto,pandur samo javlja motor panduru,Crno auto 172km/h.Toliko brzo ide da ne vidi marku.Motordzija zaustavlja Citroën Cactusa a genie u kolima kao ma ne nemoguce nisam primetio da sam tako brzo vozio.Lol .

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Downforce said:

 

Meni je ovo potpuno carski. Jos uvek ne znamo ciji je i ko ga je vozio. Posto ih ima milion u svijet.

 

Koliko košta točak ferarija?

Pitam za druga 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...