Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

svojim ocima sam gledao kako majstor u vitezova karadjordjeve zvezde prelazi u suprotnu traku, jer guzva, zalece se dok se skoro nije sudario sa autom iz suprotnog smera, a onda siftuje levo na trotoar i tu nastavlja da ide. na trotoaru je bila zena sa dvoje malecke dece i da se nije bukvalno bacila u poslednjem trenutku na stranu, ovaj govnar (ili govnarka) bi ih izgazio kao nista. faca dece koja su se ukoceno okacila na tu zenu su nesto sto nikad necu zaboraviti.

 

Imam u glavi Roberta de Nira i Brusa Vilisa u bar pet uloga.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, ToniAdams said:

pa i ovaj ili ova su kapiram imali neki film u glavi. beli rendz rover sport, inace, ako ga vidite, sklanjajte se od njega.

 

Zurili su..ne zaradi se to belo dzipce sve u hladu sedeci..no zurbom i na strasnom mestu postojanjem.

 

Kad vec kukamo..Vozim juce srednjom trakom, pretice me riba koja evidentno sa nekim preko bluetooth-a u kolima vodi zivopisan razgovor i ne stedi gestove dok objasnjava. Udje u srednju traku ispred mene pa pozeli da se vrati u brzu i proba da uradi to bez gledanja..i umalo se ne zakuca u kombi koji nas je sve obilazio. Naravno, od straha ukoci u mestu.

 

Ja sam uspeo da ukocim i ne udarim je jer sam provalio da je dijabola..ali aplauz zasluzuje lik koji je vozio iza mene i uspeo da zakoci i ne udari me..pogotovu sto se to desavalo par minuta posle pljuska.

 

Sve ovo ne bi bilo cudno da mi se ovo ne desava drugi put u nedelju dana..da umalo glavu izgubim zbog likova ciji razgovori moraju da se odvijaju u kolima.

  • +1 1
Link to comment

ma lude ribe su posebna kategorija, pre par meseci mi se jedna zabila u branik, bukvalno na mozda metar ipo razmaka, a vozim po autobanu na momente i 200. ukocila je tek kad sam satro uzeo telefon i digao ga jednom rukom da je kao snimim.

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

pa nema ogranicenja da gomili deonica.

Da me ne shvatis pogresno: preko cirka max 130 - 140 km/h ne vozis ti (ni bilo ko) auto - auto vozi tebe.

A nema tih refleksa, ni vozackog takozvanog znanjatm koji ce na 200 km/h (to je, ovako iz glave preko 50 metara u sekundi) da reaguje sa procentom iole racionalnog ili promisljenog vecim od, pa recimo, u vr' glave 10%, mada sam preterao.

Ostalo je - sreca, lutrija.

 

Da ne bude zabune: i ja po nekad dam po gasu... :) 

Ali je, na sve to - jednostavno, pa jebiga, kako drugacije da kazem nego - glupo.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

ma slazem se, ne radim to cesto, ali put je bas bio dojaja prohodan i sve je bilo ravno, i onom ispred sebe sam ostavio makar sto metara lufta.

jos auto sa lizinga :D

ludilo je sto je ova riba vozila skodu fabiju, nisam ni znao da mogu toliko da razviju.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, eumeswil said:

 

 

 

Jbt, jel' moguće da su ovako i rešavali travu pored autoputa u BG? Proći ću danas opet, znam da sam se baš zapitao otkud se osušila.

Link to comment
9 minutes ago, zorglub said:

 

Jbt, jel' moguće da su ovako i rešavali travu pored autoputa u BG? Proći ću danas opet, znam da sam se baš zapitao otkud se osušila.

 

Total se u Srbiji vec neko vreme po selima prodaje na litar, u rinfuzu..ko jos da se zajebava kosenjem.

 

Spizdis ovo i super.

  • Tužno 1
Link to comment
23 minutes ago, SNARC said:

 

Total se u Srbiji vec neko vreme po selima prodaje na litar, u rinfuzu..ko jos da se zajebava kosenjem.

 

Spizdis ovo i super.

Navodno, biće zabranjen uskoro... Rekli mi u poljoapoteci...

  • +1 1
Link to comment

ja ga ovde koristim da se rešim izdanaka bagrema posvuda. drugog rešenja nema. probao sam totalom i da sjebem bršljan (davi mi šumske jagode) no, neće. sad sam kupio nešto drugo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...