Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, omiljeni said:

onda pauk i posadu pauka treba prekomandovati u krvne i seksualne delikte pa da rade nešto korisno

ne može! prvo ubice, onda budale.

Link to comment
17 hours ago, Reaktor said:

i posle kažu "nije to za decu"... 

'de bre nije?  :fantom:

 

Moj klinac obožava #20, prirodno reaguje i kreće da skače, bez usmjeravanja. Znaju djeca, samo da dobiju priliku:

 

 

Link to comment

Guglala sam da vidim ko je ova sa ferarijem i izađe mi vest kako joj otac i majka strahuju za život. Pomislim preti joj neko, kad ono izlio joj se silikon u guzici pa joj popravljaju dupe na VMA. 

Haos! 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
18 hours ago, Reaktor said:

i posle kažu "nije to za decu"... 

'de bre nije?  :fantom:

Ja sam klinju uspavljivao uz :

 

I redovno bi zakuntao kad dođe gitarski solo... :D

Link to comment

Mene sad malo sramota što sam jedini ovde znao ko je Tamara.

Čuo sam od nekih koji je znaju iz školskih dana, kako su ona i sestra bile divne devojke, lepe i pametne, bez ikakve ironije.

Ali jbg, čudni su putevi gospodnji kriminala.


 

Quote

- Malo sam bila vulgarna na tom snimku, ali prosto, morala sam da uzvratim, to je onaj moj kosovski mentalitet, da ja odmah uzvratim istom merom. U principu ja ne znam ko su ti ljudi, oni su pominjali neke ljude, ali niko se meni nije predstavio da mi kaže ko je. Ja sam to onako, vratila istom merom - rekla je Tamara.

- Verujem da je to neka klinačka fora, pominjala se neka cifra od 200 evra: "Da vratiš 200 evra...". Ne pozajmljujem novac, to je neka fora, ja bih rekla glupa fora, ali hajde, ako je njima to zabavno zašto da ne. To su verovatno neki adolescenti u pitanju, ne bih se ja previše time bavila - ispričala je ona i podvukla da Belivuka ne poznaje.

Ne postoji ništa što bi moglo da spoji mene i Veljka Belivuka, mi se ne poznajemo, nijedna spona nas ne sastavlja, tako da verujem da taj momak nema veze sa tim snimkom - pojasnila je ona.

:fantom:
 

edit: tražeći ovo, nadjoh podatak da je nedavno dobila ćerku, i nazvala je po sebi -  Tamara, jer tako radi aristorkatija.

Očigledno je dalek put prevalila od srednjoškolke iz smederevske palanke.

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment

Ladno mi sad iskočio plaćni YT oglas sa ovom mučenicom i njenim bahatim parkiranjem. :blink:
Nisam siguran da li je veći idiot ona ili onaj ko sponzoriše tu objavu. :isuse:

Koja je verovatnoća da je sve iscenirano?

Edited by mraki
Link to comment

U Sapcu i okolini juce ujutru bila katastrofa, grad razbijao, reke na ulicama. U nekoj novoj zgradi poplavila cela garaza, svi auti unisteni :ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...