Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

21 hours ago, Jumanji said:

Prvo da vidi kako ce sa sobom. Kako sebi da objasni, ne da ga je zaboravio na 15-20 minuta vec do 15-16h kada ga je vec zena zvala. I jos ako je tacno ono sto pise po portalima da je tvrdio ili sta vec da je dete u vrticu, odnosno oni gledali jos sigurnosne kamere, kakvo je to tek pomracenje mozga.
Ma krv da ti se zaledi.

 

Ovakvi užasi se dešavaju u drugim zemljama (mislim procentualno najviše u SAD). Uzroci su različiti ali dosta se pričalo npr. o slučaju univerzitetskog (ili srednjoškolskog, ne sećam se više) profesora koji je ujutro regularno došao na posao, parkirao auto na otvorenom parkingu i u njemu ostavio dvoje male dece. Da stvar bude još crnja, on ih je i pronašao kada se kasno popodne vratio na parking. 

 

On je u izjavi policiji i kasnijim psihijatrijskim veštačenjima stalno ponavljao kako je bio potpuno ubeđen da je klince ostavio u vrtiću pre nego što je otišao na posao, što mu je i bila svakodnevna rutina. Mislim da su na kraju zaključili da čovek nije ni lud, ni retard kao oni što ostave decu u kolima "samo na pola sata dok odu u supermarket", nego da je mozak naprosto zabagovao i svakodnevnu rutinu nesvesno pretvorio u tragediju.

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

37 minutes ago, gospa buba said:

ali zashto im smeta filter? prosto uzmu i skinu, tek tako? dobro i prodaju, ne kazem. :blink:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk
 

Začepi se, ako se auto ne vozi onako kako proizvodjač kaže...

 

Da bi se DPF filter pročistio, mora se povremeno izaći na put i dati gas... Što ljudi koji voze uglavnom po gradu ne rade dovoljno često, i onda se začepi i bude problem...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Začepi se, ako se auto ne vozi onako kako proizvodjač kaže...

 

Da bi se DPF filter pročistio, mora se povremeno izaći na put i dati gas... Što ljudi koji voze uglavnom po gradu ne rade dovoljno često, i onda se začepi i bude problem...

Eto vidis sta nam rade. Pa kako onda da ti ne dodje da ga iscupas. Pametnom dosta.

Link to comment

Nama u Grčkoj počeo da se glasi automobil. Odvezli ga nekako do majstora, on nam za 500 evra zamenio katalizator*. Zeznuli smo ga fizički kada smo najahali na neki trotoar.

 

Posle nam naš majstor u Srbiji rekao da se automobil gasio po nalogu kompjutera koji je ustanovio da katalizator ne radi i da se to kod nas rešava za 50 evra tako što skinu katalizatror i premoste ga i isključe senzor ili tako nešto.

 

* Katalizator valjda prečišćava izduvne gasove, tako su mi rekli. Ako su lagali mene i ja lažem vas. Nemam pojma o kolima generalno. Žena vozi uvek.

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

pa to je predivno. i posle shto je srbija zagadjeno sranje od zemlje.

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk
 

Tri godine su ljudi imali vremena da se prilagode. I jedno veliko nista. Mogu da kazu ako hoces da vozis po gradu ne mozes bez katalizatora i dpfa. Ko se vozi po BG-u nije sirotinja.

Link to comment
5 hours ago, Tihajeza said:

 

Na drugoj lokaciji ne bih reagovala sleganjem ramena. Na drugoj lokaciji ulica je postojala i ranije, na drugoj lokaciji je (kakav takav) grad, (kakvo takvo) društvo, pa da ga i komentarišeš, hvališ, zgražavaš se.

Ovo ovde je kriminalno delo od početka, ne čudi me baš ništa što se dešava u kriminalnom delu, koje tačno znam ko ga je napravio i kada.

Moguce da se ljudi dodatno osile u tom prostoru, a bahatosti ima na svakom koraku.

Link to comment

oni su to i napravili za sebe, da zive tak svoj model zivota, plastichne zene i auta bez krova. ne znam samo shto zavaravaju narod kvazi sadrzajima i kvazi shetalishtima, izmishljotinama lepote. opet, mozda im je tamo i potreban neki plebs da se pripushta, da im se razjaruje sa kamerama, skache, slikava zvezde i vrishti.

shto se mene tiche dabogda se svalilo u savu chim prije. dovoljno je random jedno. za sad neshto malo hrishcanishem, samo da ne budu ljudi unutra, ali i to ce da me pusti vremenom :dry:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Živeo saam na Altini godinu dana s devojkom. Ono tamo je skroz Divlji Zapad ali su svi uglavnom pičkice. Jedan komšija mi se uneo u lice s namerom da me bije a ja sam mu ukazao na martinke koje nosim i rekao da ću mu slomiti kosti jer sam stajao na stepeniku. Onda je rekao da će zvati policiju zbog naše glasne muzike a ja sam mu odgovorio: Imam decibel metar, zvaću ja policiju i prijaviti uznemiravanje. Nije se više žalio. Tja. :dry:

Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

Meni je "Zemlja" za predškolce podjednako neodgovarajuća pesma kao Nadino "Jutro je" za osmake. Ako ne i gore. 

Bukvalno. Bar 90% njih će početi da sluša nešto drugo kad bude napunilo 12/13 godina. 

Link to comment

Zato što šestogodišnje dete ne može da razume nikako tekst:

U zemlji vidim spas
Iz sna me budi glas koji ne poznajem
Dok grane miluju naša tela
Dok senke prave pokrov za nas

 

Dok petnaestogodišnjaku testosteron i koješta već navire na uši, i većina njih ljubi jastuk zaista, ono bukvalno, pa se makar identifikuje.

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...