Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne sedi po pravilu, pošto su dve odvojene službe u pitanju. A ovi sa pauka se cimaju i da ne oštete skupa vozila, jer to posle treba nadoknaditi.

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba znati da je neka agencija, zaboravih ime, danas ponovo odlozila primenu propisa po kome bi automobilima kojima je skinut DPF filter bila zabranjenja registracija. I jos neki propisi a vezani su za emisiju stetnih gasova su takodje odlozeni. Nadam se da ce ljudi koji ce zakaciti razlicita obolenja disajnih puteva usled zagadjenja prouzrokovanog ovim izduvnim gasovima, rakove i sl, proizvesti dovoljno kletvi za sve ljude koji ucestvuju u ovom zacaranom krugu, od agencije do ljudi koji skidaju te filtere.

Link to comment

Valjda se original fabricki istroši, a zamena novim zahteva mnogo veće sredstva i cimanje nego jednostavno uklanjanje istog.

Link to comment
5 hours ago, gospa buba said:

srbija prvo. pa deset mesta drugog sranja, srpskog takodje, pa na 12om obrazovni sistem.

 

ostavite se obrazovnoh sistema. prevelika borba i nezasluzena odgovornost se navaljuje na njih, a ne bi se reklo da ih bash podrzavamo u tome, niti da smo ikad, niti cemo. svi mi bi voleli chvrstu ruku srpskog obrazovanja, ima da se uchi ima da se zna, dok ne zategne prvi put, onda vriska, nasha deca, jadni malishanil, unishtena detinjstva i kao da im to treba u zivotu, zashto da se ovoliko muche, umesto da odmah uche ajti (ali dva puta nedeljno) i zaposle se u megasveckoj korporaciji koja ce ih platiti nevidjene novce jer su geniji. nemojmo se zezati. najbolje da je ptica snela iza shkole ovu decu.

 

juche su na vozdovcu negde demolirali vodokotlice i cevi u shkoli, tako su se radovali, u zemun gornjoj varoshi zapalili zivu ogradu i ne znam shta josh, isto su se radovali. pirotehnika da se otrujesh, to je njima neko prodao i poslao ih u grad da rukuju. roditelji listom raznezeni, mladi ljudi krecu u zivot  i sve je tako slatko i divno i shta moze kome da smeta. i ja sam da ne smeta, ali onda mater prvo da prespava u 29om, a onda mesec dana samo drushtveno korisnog rada, sa pratecim pismom nadleznom kapitalisti, sa tekstom nechu mochi dochi, draftovalo me gradsko zelenilo za plevljenje u novoj sezoni. pa da vidimo koliko je slatko. nije srbija sranje od zemlje shto je neko drugi napravio tako, i nije austrija divota zbog srba koji zive tamo. nego jebeno naprotiv.

 

 

evo i ovaj video gore. realno ometena krmacha koja radi shta hoce, javni servis koji joj se uvlachi u guzicu i 3 debila koji skachu da je slikaju. svih 5 srpska majka rodila :dry:

cini mi se da ima mnogo i u uzorima, odnosno nedostatku istih

ne na nivou porodice i najblizeg okruzenja, vec na nivou drustva

osim ovih sto su dobri sa loptom, koje to uzore ima neko dete u srbiji da vidi, cuje za njih u pozitivnom smislu

 

jedino sto im ostaje je da budu "ludji" od nas prethodnika, jer mi smo srbi ludaci i to je tako bas do jaja

 

banalizujem,naravno da je daleko kompleksnije od toga, ali i ta bazicna linija je potpuno zakazala

a deci je veoma bitno da imaju na koga da se ugledaju

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, gospa buba said:

ima filter neki vec na automobilu i oni ga skinu??? zashto? :blink:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk
 

Zato sto im se moze.

Link to comment
9 hours ago, Tihajeza said:

 

Neće pauk da se zeza, pakuje ga gore i nosi, ako je vozač tu negde i može da pomeri odmah.

Za to vreme može da skloni nekog čiji vozač neće skoro.

E sad, da li kamionu uvek ide i polismen da piše kaznu i ako da zašto nije, to ne znam. Jel u pauku sedi i saobraćajac uvek?

 

Nisi pogledala do kraja. Ova kokoš je oslobodila parking mesto za invalide i preparkirala na pešački prelaz, a pauk je nastavio dalje

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

Aha, vidim.

A vidim i da je to Beograd na vodi. Pošto bukvalno sanjam o tome da Sava nabuja, odlomi ceo komad te teritorije, zgrade se survaju u vodu i otplove u Dunav sa svima koji se zateknu tamo, boli me uvo da li se poštuju parkinzi za invalide i pešački prelazi. Sve je tamo toliko nelegalno i pogrešno, da na porše koji zauzima invalidu mesto, a posle se, zaboga, parkira na pešački, gledam kao na jedino moguće i najlogičnije moguće.

 

Tamo su prekršili jedno pedeset zakona, popišali se po svim arhitektama i urbanistima, sadašnjim i pokojnim, po pravnicima, po Beograđanima, pokrali milione, mnogo miliona građanima Srbije i kradu ih i dalje dok ovo pričamo i sad Jao, gle pauk ne odnosi auto, ju! Ju!

Ista topla ljudska prica je mogla da se dogodi bilo gde u Beogradu, ovo nema veze sa lokacijom.

Link to comment
13 minutes ago, pacey defender said:

Ista topla ljudska prica je mogla da se dogodi bilo gde u Beogradu, ovo nema veze sa lokacijom.

 

Na drugoj lokaciji ne bih reagovala sleganjem ramena. Na drugoj lokaciji ulica je postojala i ranije, na drugoj lokaciji je (kakav takav) grad, (kakvo takvo) društvo, pa da ga i komentarišeš, hvališ, zgražavaš se.

Ovo ovde je kriminalno delo od početka, ne čudi me baš ništa što se dešava u kriminalnom delu, koje tačno znam ko ga je napravio i kada.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, gospa buba said:

ima filter neki vec na automobilu i oni ga skinu??? zashto? :blink:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk
 

Katalizatori (filteri) na pojedinim modelima nakon skidanja mogu da se prodaju po ceni od 100 evra, većina oko 50. Toliko vredi zdravlje. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Katalizatori (filteri) na pojedinim modelima nakon skidanja mogu da se prodaju po ceni od 100 evra, većina oko 50. Toliko vredi zdravlje. 
ali zashto im smeta filter? prosto uzmu i skinu, tek tako? dobro i prodaju, ne kazem. :blink:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...